wtorek, 9 sierpnia 2022

Sport

Festyn Skrzatów U-6

19 czerwca w Suwałkach odbył się turniej piłki nożnej kategorii Skrzat U-6. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Dużo grania, brak długich przerw w grze, wszystko sprawnie i szybko. Brawo za organizację Akademia Wigry Suwałki oraz Podlaski Związek Piłki Nożnej.

 

W turnieju udział wzięło 13 drużyn: AMP Grajewo, Sparta Augustów I, Wigry Suwałki I, Wigry Suwałki II

 

Wigry Suwałki III, Wigry Suwałki IV, MŁKS Łomża, Falcon Sokółka I, Pogoń Łapy II, Sparta Augustów II, Salos Ełk, Falcon Sokółka II, Pogoń Łapy II.

 

 

Młodzi zawodnicy z Grajewa świetnie spędzili czas na idealnie przygotowanym boisku, bawiąc się i grając w piłkę z rówieśnikami z innych miast. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek.

 

 

Zespół Akademii wystąpił w składzie: Maks, Michał, Marcel, Patryk, Dominik, Adam, Adaś, Maurycy, Kajetan, Franek, Nathan, Gniewko.

 

 

Wielkie brawa należą się także najlepszym kibicom - rodzicom. Przez cały czas trwania turnieju dzielnie dopingowali swoich młodych piłkarzy. Wielkie brawa i szacunek!

 

Brawo Akademia Małego Piłkarza!

sobota, 6 sierpnia 2022

KS Grabówka - WARMIA Grajewo 0:3

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.