środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 10141 wyświetleń

Festival Studia Tańca Fair Play

W II Festivalu wezmą udział wszyscy instruktorzy oraz ich grupy taneczne z sezonu 2008/2009. Będzie to prezentacja tego, co udało się osiągnąć grupom tanecznym każdego stylu, w jakim byli szkoleni w Studiach Tańca Fair Play w tym sezonie. Na wygraną trzeba sobie zasłużyć FPC bedzie śledzić poczynania tancerzy i choreografów przez cały sezon co będzie miało wpływ na ocenę końcową.

Widowisko oceniać będzie komisja sędziowska, złożona z ekspertów w każdej z dziedzin tańca. Nagrodą dla najlepszego choreografa i instruktora będzie stypendium w renomowanych szkołach tańca na świecie. Zeszłoroczną edycję festivalu wygrała Ela Elciało Osiejewska.  Nagrodą było miesiączne stypendium w Los Angeles w najlepszych szkołach tańca na świecie.

Najlepszych 12 tancerzy festivalu zdobędzie natomiast roczne stypendia 2009/2010 na wszystkie style w najbardziej renomowanym studiu tańca Fair Play.

Festival odbędzie się w czerwcu 2009 r.

http://pl.youtube.com/watch?v=zJdbCJTPMVA&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=Xqb5QsmaOHE&feature=channel
http://pl.youtube.com/watch?v=_naRE0c39Cw&feature=channel
http://pl.youtube.com/watch?v=6GhFUoLw4j0&feature=channel

W tej chwili Studio Tańca Fair Play przygotowuje "Roztańczone Mikołajki". Impreza odbędzie się 10 grudnia (środa) w III turach w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Komentarze (4)

Cieszy mnie starego grajewianina,że Grajewo nauczyło Białystok tańczyć,a jednocześnie smuci ,że Grajewo nie potrafiło wykorzystać talentu 4 naszych ziomków,,ROOFI NIECIK.BLACHA,KRUK.proszę o zrozumienie w kwestii ,,wykorzystać,,.a mianowicie w ostatniej edycji YCD na 16 w finale było 5 z Białego i to wszyscy,których wymieniłem to są uczniowie naszych ziomków.To co widzicie na stronach komputerowych odnośnie FAIR PLAY CREW ,to wszystko nauka naszych ziomków i przyszli uczestnicy takich programów rozrywkowych,jak YCD,więc moje pytanie do ojców i matek czy nie warto by zainwestować w taniec,bo tak jak Szanowny ROOFI RAFAŁ KAMIŃSKI,który dał naszemu miastu popularność, szacunek wśród tancerzy i nie tylko z całej Polski ,jest wśród waszych dzieci.Patrzcie na strony internetowe,to oni,nasze ziomy GRAJEWSKIE nauczyli, ich tańczyć.Ja jestem zły że tego nie zrobili w Grajewie.

hej grajewianin ty masz pojecie co ty mowisz?? widac ile ty ludzi znasz co kiedys tanczyli jestes zalosny kiedy w grajewie tanczylo bardzo duzo ludzi ale po jednej imprezie na stadionie wywalono .... z kina i nie mielismy gdzie tanczyc to sie znalazlo tam jakies male miejsce na taniec ale to bylo za malutkie na tyle osob wiec chlopcy przeniesli sie do bialegostoku taka to byla historia ziommmm

grajewo was nie docenilo, a teraz ma pretensje heh.

ale glupoty piszecie ^^

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.