niedziela, 5 lutego 2023

Sport

  • 1 komentarzy
  • 7766 wyświetleń

Ferie zimowe z MOSiR

Ferie zimowe z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ma okres ferii zimowych specjalną ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do korzystania z naszych propzycji od 25 stycznia do 5 lutego. W tym okresie został przygotowany szereg turniejów na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Strażackiej 2 – piłka nożna, tenis stołowy, badminton, streetball. We wtorek 26 stycznia miłośnicy gier komputerowych będą mogli rywalizowac w turnieju gier telewizyjnych, który odbedzie się w sali nr 100.

Codziennie na lodowisku Biały Orlik w godzinach 10.00-12.00 obowiązywać będzie bezpłatne wypożyczanie łyżew podczas gier i zabaw przygotowanych dla dzieci i młodzieży. W okresie ferii zimowych hala MOSiR będzie udostępniona bezpłatnie w godz. 8.00-15:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja) a na Pływalni Miejskiej 2 lutego zostanią przeprowadzone pierwsze zawody pływckie dla dzieci i młodzieży.

Ponadto podczas trwania ferii Pływalnia Miejska przygotowała 50% rabat na bilety ulgowe kategorii B. Dzięki temu najmłodsi będą mogli korzystać z pływalni już od 3,5zł za godz.

Ferie zimowe to okres wolny od nauki, więc tym bardziej zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Komentarze (1)

Super propozycje spędzenia wolnego czasu, wreszcie nie będzie narzekania dzieci, młodzieży i rodziców na brak atrakcji w ferie. Gratuluję pomysłu i zaangażowania zespołowi MOSiR.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.