Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6342 wyświetleń

Ferie z "Dwójką"


Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie zorganizował wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 30 stycznia i trwały do 3 lutego. Wcześniej w ostatnią sobotę stycznia 28.01.2017r. odbył się karnawałowy bal przedszkolaka zorganizowany przez gimnazjalistów w ramach zajęć kreatywnych. 
Wszyscy świetnie bawili się uczestnicząc czynnie w grach i zabawach. 
Przez pierwsze trzy dni uczniowie brali udział w Lednickich Feriach z Trójcą zorganizowanych przez księdza Łukasza Lipińskiego oraz nauczycielki p. L.Brzozowską,  W.Zalewską
           W czasie ferii zimowych uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie sportowym w miejscowości Spała. Mieli możliwość podnoszenia swojej sprawności fizycznej w czasie gier i zabaw ruchowych. W dniu 1 lutego 2017 roku pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci z klas młodszych w ramach feryjnych zajęć kreatywnych bawiła się w Centrum  Zabaw ,,FIKOLAND” w Białymstoku. Pobyt w Centrum  dał dzieciom możliwość aktywnego wypoczynku oraz wspólnej zabawy w gronie rówieśników, a także wywołał euforię, wzrost poziomu endorfin i dobrego samopoczucia. Dopełnieniem wycieczkowych atrakcji był wspólny posiłek w Mc Donald`s i zwiedzanie Białegostoku zimą.                                                                    

Zadowolone  dzieci wróciły bezpiecznie do domów, z niecierpliwością czekając na kolejne wyprawy. W czasie ferii uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 pod czujnym okiem instruktora karate mogli też poznać podstawowe techniki sztuki walki. W zajęciach wszyscy chętnie uczestniczyli z pełnym zaangażowaniem. Uczniowie mieli też możliwość skorzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.
Wszystkie zajęcia zorganizowane przez naszą szkołę cieszyły się dużym zainteresowaniem. Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób.

 

Komentarze (1)

Fajnie w tej dwójce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.