niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 3119 wyświetleń

"Dzień z klockami" w Grajewie

17.02 w Grajewie odbyła się niezwykła impreza dla całych rodzin - “Dzień z klockami”. To inicjatywa stowarzyszenia “Nasza Przyszłość Grajewo”, które promuje zabawę i edukację poprzez kreatywne budowanie z klocków.


Na miejscu były dostępne różne rodzaje klocków, od tradycyjnych drewnianych po nowoczesne plastikowe. Dzieci mogły tworzyć własne konstrukcje razem z rodzicami, dziadkami i animatorami, a także brać udział w animacjach. Próbowały również swoich sił w torach przeszkód, które wymagały zręczności i zwinności.

 


Jednym z najciekawszych punktów programu było wspólne dzieło, do którego każdy mógł się dołączyć. Polegało ono na odrysowywaniu swojej dłoni na wielkim arkuszu papieru, a następnie wypełnianiu jej kolorowymi klockami. W ten sposób powstała piękna mozaika, która symbolizowała różnorodność i jedność uczestników.


Impreza odbyła się na hali sportowej MOSiR w Grajewie. Animatorami byli dziś członkowie stowarzyszenia, którzy zarażali dzieci swoją pasją i entuzjazmem.


“Dzień z klockami” był świetną okazją, aby spędzić czas z rodziną, pobudzić wyobraźnię i rozwijać zdolności manualne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia i dołączenia do nas przy następnej okazji.


Chcemy również gorąco podziękować Pani Izabeli Randzio Wodzirej Band za użyczenie klocków i innych akcesoriów .   
 

 

Komentarze (1)

Szkoda że nie można dodawać komentarzy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.