sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9994 wyświetleń

"Dzień Rodziny" SP 2

Rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie i rodzeństwo uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie przybyli na uroczystość "Święta Rodziny", która odbyła się w czwartkowe popołudnie, 11 czerwca br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

- W „Święcie Rodziny” chodzi o to, żeby zaprezentować się przed swoimi rodzinami w jak najlepszy sposób. A wiecie Państwo, że przed swoją widownią najtrudniej występować  – mówiła witając przybyłych Urszula Mazurek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2.

Przedstawienia artystyczne, tańce, śpiewy, wiersze w wykonaniu dzieci prezentowały się znakomicie. Ujmujący był występ Ady Krepsztul, uczennicy kl. V a, która zaśpiewała piosenkę "Chodź pomaluj mój świat”. Publiczność gromkimi brawami nagrodziła również taniec FOXTROT w wykonaniu męskiej części klasy IV c.

To druga edycja uroczystości podczas, której rodzinnie świętuje społeczność SP 2, pierwsza miała miejsce w czerwcu 2007 roku.


Zdjęcia

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

Ale się ciesze...........................jestem sławna ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.