sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9909 wyświetleń

Dzień Nauczyciela w Rydzewie

W dniu 13 października w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rydzewie odbył się uroczysty apel z okazji święta nauczycieli. Na spotkanie przybyli nauczyciele, nauczyciele emeryci, uczniowie, przedstawiciele rodziców oraz Pan Marian Podlecki- przyjaciel naszej szkoły.
Na początku był występ uczniów klas IV, V i VI, którzy swoją część artystyczną przygotowali pod kierunkiem Pani Grażyny Frąckiewicz Drygas oraz Pani Małgorzaty Markowskiej. Kolejnym etapem było wręczenie nagród nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę w poprzednim roku szkolnym. Poza tym Pan Kamil Bąk- nauczyciel wychowania fizycznego otrzymał nagrodę Burmistrza Miasta Rajgrodu. Pamiątkę z podziękowaniem za okazywaną pomoc otrzymał Pan Nadleśniczy.
Niespodzianką dla uczniów były nagrody finansowe za osiągnięte wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym. Otrzymali je wszyscy uczniowie, których średnia była nie mniejsza niż 5,0.

Kolejnym etapem uroczystości były kwiaty i życzenia od uczniów i ich rodziców, a następnie poczęstunek przygotowany przez Panie z Rady Rodziców.
Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia i wkład pracy w zorganizowanie i przygotowanie tej uroczystości.

Sławek Obrycki

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (1)

za co K.Bąk otrzymał nagrodę burmistrza????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.