środa, 21 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 17 komentarzy
  • 10552 wyświetleń

"Dzień gniewu" 23 IV

23.04.2006 roku (w niedzielę) w sali widowiskowej Domu Katolickiego przy parafii M.B.N.P. przy  ul. Wojska Polskiego młodzież po raz drugi wystawi sztukę Romana Branstettera "Dzień gniewu". Widziałem pierwszy spektakl przed Świętami i myślę, że warto to zobaczyć. Jest to poważna sztuka dotycząca czasu okupacji i poruszająca problemy moralne dotyczące Polaków, Żydów i Niemców. Wysoki poziom jak na amatorów. Młodzi ludzie włożyli wiele trudu i czasu w przygotowanie i dlatego warto to zauważyć i docenić przynajmniej na naszym miejscowym forum.
Z poważaniem Z. Perkowski

Komentarze (17)

co wy z tymi datami macie problemy przecierz 22.04. to sobota. to wkońcu sie zdecydujcie. ja nie wiem jakoś zbyt często mylą wam sie daty

a godzina....?

o której godzinie?

ale slimak z ciebie "sd" pisze 23 a nie 22. jak masz zamiar zwracac komus uwage to przyjzyj sie temu dokładnie a nie idiote z siebie robisz..

przecież pisze 23.04 niedziela

w ogóle na tej stronie to zawsze dużo błędów jest ja nie wiem co się z nimi dzieje

Spektakl odbędzie się o godz 18.00

a gdzie fotki i czemu tak póżno dano do wiadomości to było bardzo piękne przedstawienie \byliśmy na nim\wielkie brawa dla młodzieży która to przygotowała i ile trudu w to włożyła choć jeszcze mieli do nauczenia lekcje i jeszcze gratulacje dla reżysera ks. Dawida prosimy o więcej !!!

te 6 komentarzy to jest bez sensu o niczym

Julia byla świetna:) czemu nei ma jej zdjecia????

Natalka rulessssssssssssss ;) ale pabis i perkoś tez byli nieźli

natalka była świetna myślałem że ją ominęli ale teraz zdjęcie jest dzięki

Nio przedstawienie było the best :] no ale Natalka Pabis Perkoś to wymiatali :D dziękujemy ks.Dawidowi za tak ogromna cierpliwość do nas i mam nadzieję że następna sztuka teżbędzie Gites :)

ślimakiem to moze i jestem ale nie dla ciebie tumanie głupi bo jak ja byłem na tej stronie to była inna data dopiero po moim komentrzy ją zmiennili także jak nie wiesz o co chodzi . to nie pisz głupot.

No przedstawionko było bardzo piękne... i zmobilizowalo do przemyslen nad swoim zyciem...Naprawde dobrych mamy aktorow i calkiem dobrego rezysera:)i im wszystkim prage powiedziec DZIEKUJE:*3m sie i do nastepnej sztuki...mam nadzieje ze niedlugo...

mi się podobało.Było świetne!!!!
a po za tym aktorzy super odegrali swoje role:) czułam się jak w teatrze:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.