Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9975 wyświetleń

Dzień Edukacji Narodowej

Zespół Szkół w Szczuczynie – 14 października 2004r

Z rąk Starosty Grajewskiego wraz z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej niektórzy pracownicy oświaty powiatu grajewskiego otrzymali podziękowania i wiążące się z nimi nagrody pieniężne za swoje zaangażowanie, zasługi i wyniki w pracy z uczniami :
M. Karwowska - ZS Szczuczyn, E. Bartoszewicz – ZSS Grajewo , L. Kuczyńska – ZS nr 1 Grajewo, M. Merska – ZS nr1 Grajewo, L. Orłowska – ZS Niećkowo, T. Cebeliński - ZS nr 2 Grajewo, A. Jasiński – ZS nr 1 Grajewo, J. Kozikowski – Poradnia Grajewo, K. Choynowski – ZS Wojewodzin, A. Jagusz - ZS Szczuczyn (foto1,2)

P. Jadwiga Senda - Podlaskie Kuratorium Oświaty przedstawiła wizytatora placówek oświatowych naszego powiatu Andrzeja Staszczyka oraz odczytała słowa Kuratora. Zaznacza On m.in., iż obchodzony, zwany popularnie Dzień Nauczyciela dotyczy każdego, a zarazem łączy w jedną grupę krąg zawodowy jakim są pracownicy oświaty. Są oni pod ciągłą obserwacją. Czasem rodzice przekazując swoje dzieci pod opiekę zapominają, że to jednak na nich ciąży obowiązek wychowania.

Dyrektor ZS w Szczuczynie Ryszard Klimczak mówił, że obchodzony Dzień Edukacji jest okazją do składania życzeń nauczycielom, ale oświata to również uczniowie, rodzice. Zauważył, że wszyscy oni byliby bardziej zadowoleni i mieli ułatwioną pracę, gdyby nie reforma edukacyjna trwająca od ok. 10 lat. Cały system powinien już od dawna być bardziej stabilny.

Część artystyczna została przygotowana tradycyjnie przez uczniów klas pierwszych ZS w Sczuczynie, jako sprawdzian ich umiejętności..
„Wśród wielu ważnych spraw daj siebie innym” to motyw przewodni uroczystości.

e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Wszystkim NAUCZYCIELOM, którzy solidnie pracują oddając swoje serducho i wiele wolnego czasu i nie mają czasu zbierać papierków do jakiegoś awansu, nie robią nic na pokaz, tylko są z nami na dobre i złe WIELKI BUZIAL! Dzięki, że tacy jesteście prawdziwi i wielce moralni!

czy nie zadużo tego wolnego w szkolnictwie?

POZDRO DLA MADZI I MAGDZIU 2s

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.