poniedziałek, 2 października 2023

Kultura i rozrywka

Dzień Edukacji Narodowej

Wojewoda Podlaski Maciej Żywno wziął udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Grajewie. Uroczystość otworzył starosta grajewski Jarosław Augustowski, który powitał przybyłych gości. Głos zabrał również Podlaski Kurator Oświaty Jerzy Kiszkiel. W dalszej części spotkania ks. dr teologii Piotr Sosnowski wygłosił wykład okolicznościowy: „Etos nauczyciela i dyrektora we współczesnej szkole”. Obchody Dnia Edukacji Narodowej stały się również doskonałą okazją do wręczenie medali za długoletnią służbę zasłużonym nauczycielom, pedagogom i wychowawcom. Oprócz medali prezydenckich wręczone zostały również nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty. Gratulując wszystkim wyróżnionym Wojewoda Podlaski Maciej Żywno podkreślił rolę i znaczenie nauczycieli w życiu swoich wychowanków.

Życzył im również wielu sukcesów i pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Obchody Dnia Edukacji Narodowej zakończył występ artystyczny młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.

 

Dzień Edukacji Narodowej  wideo cz. 2 (wprowadzenie J. Augustowski)

fot.e-Grajewo.pl (sala widowiskowa MDK w Grajewie)

poniedziałek, 2 października 2023

VIII Festyn Rodzinny "W Krainie Jesieni" PM6

poniedziałek, 2 października 2023

Dyskusyjny Klub Filmowy - Grajewskie Centrum Kultury

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.