niedziela, 26 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 21 komentarzy
  • 11965 wyświetleń

Dzień Edukacji - ZS2

Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej o zasięgu powiatowym oraz Święta Patrona Szkoły 9. Pułku Strzelców Konnych 14 października 2005 roku rozpoczęła się mszą świętą.

Program słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 2 powstał pod kuratelą Renaty Modzelewskiej nauczycielki języka polskiego.

Po przemówieniach okolicznościowych zostały wręczone Nagrody Starosty Powiatu Grajewskiego, a wśród wyróżnionych znaleźli się: Marzena Joanna Sulkowska - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 i Zofia Piotrowska – nauczycielka języka polskiego, Andrzej Jasiński – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1, Anna Miłtakis – nauczycielka Zespołu Szkół Nr 1, Irena Rogalska – nauczycielka Zespołu Szkół Nr 1, Stafania Wanda Cieplińska – nauczycielka Zespołu Szkół w Niećkowie, Celina Andrzejkowicz – kierownik internatu Zespołu Szkół w Wojewodzinie, Waldemar Zamojski – Zespół Szkół Specjalnych w Grajewie, Jerzy Szymanowski – Zespół Szkół w Szczuczynie.


Corocznie kultywowana jest tradycja 9. Pułku Strzelców Konnych m.in. przez zaproszenie na Święto Patrona kombatantów i Jednostki Wojskowej z Giżycka, która zaprezentowała kunszt wojskowy poprzez pokazy kawaleryjskie i żołnierskiej walki wręcz.

O oprawę kulinarną zatroszczyli się uczniowie szkoły - Technikum Obsługi Usług Gastronomicznych pod kierownictwem Elizy Zysk – Borowy i Maryli Miłtakis Mazurek.

Zaproszeni goście, a także uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 mieli niepowtarzalną okazję sprawdzenia umiejętności strzeleckich odbycia przejażdżki bryczką lub w siodle. Impreza miała charakter otwarty. Szkoła stanowiąc integralną część społeczeństwa Grajewa zaprasza corocznie wszystkich chętnych do świętowania.

Można było zbadać ciśnienie tętnicze i poziom cukru we krwi w ramach profilaktyki cukrzycy i chorób układu krążenia realizowanej przez Fundację Na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy w życiu kulturalnym naszego miasta, gdyż świętowana jest dziesiąta rocznica powołania do życia instytucji oświatowej nazywanej dziś Zespołem Szkół Nr 2 i piąta rocznica nadania szkole imienia 9. Pułku Strzelców Konnych.


Galeria zdjęć....ZS nr 2 w Grajewie
Firma e-Grajewo.pl dziękuje Dyrekcji za zaproszenie na uroczystość

niedziela, 26 maja 2024

Obchody Dnia Strażaka 2024

Komentarze (21)

a gdzie są fotki z imprezy , czy wogóle były jakies ??:>

a moze jakies fotki???:D:D

Byłam tam jezdziłam w siodle i bryczka bylo fajnie nigdy jeszcze nie bylam na tak fajnej uroczystosci szkolnej pozdrowienia dla nauczycieli i uczniow ZSz nr 2

dlaczego nie ma zadnych zdjec??beda jakies jeszcze??

hehe ja tez tam byla fajbie bylo pozdrawiam wszystkich nauczycieli i uczniow a szczegolnie Pania Modzelewska:)

faza byla ja jezdzilam na konikach i bryczka a o strzelaniu to nie wspomne

a moze jesio wiecej foteek?:D

Uroczystość...w pełni udana...Organizacja pierwsza klasa...p.prof. Sulkowska zadbala o to zeby zarowno nam uczniom jak i przybylym gosciom niczego nie brakowalo...Podziekowania naleza sie rowniez p.prof.Cebelinskiemu...i calej elicie szkolnej zarowno tej pedagogicznej jak i uczniowskiej...Gratulacje...p.s Special pozdrowienia dla p.prof. Gutowskiego i WiElKiEj <5-tki> !!

ZSnr.2 jest najlepsza szkoła jaka moze byc;)zorganizowano nam naprawde wszpaniały dzionek...jezdzilismy konmi w siodle i bryczkami;)super:)grochowka nawet była:)oby wiecej takich imprezek..chyba sie załamie jak bede odchodzic z tej szkoły...kocham ja:P::P

heheh ale fajnie że chociarz jest fotka dzwi 7 <--- czyli klasy I A ......
pozdro dla wszystkich z IA oraz dla E.BORAWSKIEJ

to była wspaniał impreza naprawde wszyscy sie bawiliśmy WSPANIALE pozdrowienka dla wszystkich ze szkoły ZSz2 i dla dziewczyn które podawali zupe fajnie wygladaliscie wszystkie gorace buziaki wam a najbardziej dla tej szatynki i co miła pantofle wiązane na nogach co za nogi i wogóle he ok pozdro aaa i dajcie zdjeć wiecje przeciesz ile ich było jak dużo!!!

mam znalazłam zdjecia naszej uroczystosci sa na naszej stronce szkolnej w Galeri wejzdzcie na nasza strone i obejrzyjcie jesi ich nawet sporo zdjec:):):):):):)

Ogólnie to pustawo było. Dla kogo ta impreza.

ej ajaka jest stronka nasze szkoly??/

Więcej zdjęć z tej uroczystości jest na stronie internetowej szkoły - wejść na "szkoły", a następnie na ZS Nr 2

fajne dżefka ;-) ...naprawdę faaajne i koniki zapotem i chopaki tuu

było zajefajnie!!!! :) ...żal, że nie u nas:-(

pozdro dla STRZAŁKI (P.PROF:-)

...A jedzonko???? niamniuśne!!!!! ...a zapodający????? - owóż też!!!!!! nawet baaaaaaaaaardzo - serio, serio
BRAWKA DLA UCZNIÓW!

mi sie podobało i te śpiewające laski były boskie :D

było fajowo, pyszne żarcie, i krwi sobie upusciłam- i nie mam cukrzycy ;-) hehe. Koniki niczego sobie, a jeszcze fajniejsi ułani :-P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.