sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

Dzień Dziecka w Rydzewie

W dniu 2 czerwca, w ramach Dnia Dziecka, w Szkole Podstawowej w Rydzewie odbył się tradycyjny Dzień Sportu. Od 2003 roku, jest to jedyny dzień w roku, w którym można pobić dotychczasowe rekordy szkoły w wybranych pięciu konkurencjach. Startują wszyscy uczniowie, rekordy biją nieliczni. W tym roku dotychczasowe rekordy poprawili: Marta Borkowska, Dariusz Mikulski, Sebastian Gbur, Szymon Jabłoński, Daniel Zawistowski, Aleksandra Czyżewska, Agnieszka Bronakowska, Elżbieta Bronakowska. Doświadczenie pokazuje, że niektóre nazwiska pojawiają się na tabeli rekordów na krótko, ale są i takie, które są tam od roku 2003.
Następnie rozegrano mecz w piłkę siatkową między klasą V i VI (3:0), mecz w piłkę nożną między chłopcami z Kosówki a resztą chłopców (3:1), mecz piłki nożnej między dziewczętami z klasy V a dziewczętami z klasy VI (0:2) oraz mecz piłki nożnej między gimnazjalistami a reprezentacją szkoły (2:7, przy stanie początkowym 0:5).

Galeria zdjęć

Na zakończenie było pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.