Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 17206 wyświetleń

Dzień Darmowej Pizzy DaGrasso

Podlasianie wybrali najlepszy pizzeryjny lokal – darmowa pizza u zwycięzcy!

Już 30 stycznia 2014 r. w lokalu sieci Da Grasso w Grajewie odbędzie się Dzień Darmowej Pizzy. To wszystko za sprawą wiernych fanów lokalu, którzy wspólnymi siłami przegłosowali pozostałe lokalizacje w organizowanym przez sieć Da Grasso konkursie.

W okresie między 11 grudnia 2013 r., a 10 stycznia 2014 r., na oficjalnym profilu Da Grasso na Facebook’u, zorganizowano głosowanie na ulubiony lokal. Okazją do przeprowadzenia rozgrywki było uzyskanie aż 100 tysięcy fanów na oficjalnym profilu sieci. Pizzerią, która zdobyła najwięcej głosów został lokal w Grajewie i dlatego tam, już 30 stycznia odbędzie się Dzień Darmowej Pizzy. Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do lokalu przy ulicy Wojska Polskiego 72/17 w Grajewie, w godzinach od 15 do 19, otrzymają swój ulubiony przysmak zupełnie za darmo! Do rozdania jest aż 100 pizz!


Dodatkowo w trwającym przez miesiąc konkursie na Facebook’u, na każdego głosującego,  który  udzielił kreatywnej odpowiedzi na zadane pytanie, czekały nagrody w postaci pizzy. Łącznie rozdano aż 450 darmowych kuponów na pizzę, do wykorzystania w lokalu na który oddano głos.
Konkurs na oficjalnym profilu Da Grasso spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych fanów. Aż 10 tysięcy z nich wzięło aktywny udział w głosowaniu na najlepszy lokal naszej sieci. Tak duże zainteresowanie bardzo nas cieszy, bo oznacza to, że organizowane przez nas przedsięwzięcia spotykają się z uznaniem naszych klientów – komentuje Magdalena Piróg, Wiceprezes największej polskiej sieci franczyzowej Da Grasso.


Lokal w Grajewie wyprzedził swoich konkurentów o kilkaset głosów. Na drugim miejscu uplasowała się pizzeria w Łukowie, a ostatnie miejsce na podium zajął lokal mieszczący się w Iławie.


Patronem wydarzenia jest portal e-Grajewo.pl.

 

 

Adres: Wojska Polskiego 72, Grajewo, Polska
Telefon:+48 86 261 00 22

 

***
DA GRASSO SP. Z O.O. to istniejąca od 2006 roku spółka, zarządzająca siecią pizzerii pod marką Da Grasso z siedzibą w Łodzi. Prezesem Zarządu jest Pani Karolina Rozwandowicz, a funkcję Wiceprezes pełni Pani Magdalena Piróg, która zajmuje się bieżącym zarządzaniem firmy.
Da Grasso administruje największą polską gastronomiczną siecią franczyzową, obejmującą 200 pizzerii w 150 miastach, a jej lokale znajdują się w całej Polsce - zarówno w większych, jak i mniejszych ośrodkach. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i  Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.


środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (2)

"Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do lokalu przy ulicy Wojska Polskiego 72/17 w Grajewie, w godzinach od 15 do 19, otrzymają swój ulubiony przysmak zupełnie za darmo! Do rozdania jest aż 100 pizz!"

Czyli nie wszyscy tylko pierwsze 100 osób - a to jest różnica...

Co godzinę będzie rozdawane 25 pizz tj .200 kawałków pysznej pizzy. Zabawa jest zorganizowana w taki sposób,aby każdy poczęstował się swoja ulubioną pizzą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.