środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 5372 wyświetleń

Działania "Bezpieczna Woda"

W miniony piątek grajewscy policjanci przyłączyli się do ćwiczeń dowódczo-sztabowych zorganizowanych na plaży w Rajgrodzie przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w trakcie których przeprowadzono działania p.n. „Bezpieczna Woda”.
 

Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa i porządku na obszarach wodnych i terenach bezpośrednio przyległych. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć pokaz ratowania osoby tonącej i udzielania jej pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz sprzętu do ratownictwa wodnego oraz jego praktyczne wykorzystanie. W ramach akcji grajewscy policjanci zorganizowali punkt informacyjny, ukierunkowany na uświadomienie zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą. Ponadto chętni mogli przekonać się jak zmienia się świat osoby nietrzeźwej zakładając alkogole. Te specyficzne okulary, poprzez zniekształcenie obrazu przedstawiły stan nietrzeźwości kierującego samochodem.

 

Komentarze (1)

BRAWO CHŁOPAKI WODNIACY :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.