piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 6478 wyświetleń

Działania "Bezpieczna Woda"

W miniony piątek grajewscy policjanci przyłączyli się do ćwiczeń dowódczo-sztabowych zorganizowanych na plaży w Rajgrodzie przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w trakcie których przeprowadzono działania p.n. „Bezpieczna Woda”.
 

Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa i porządku na obszarach wodnych i terenach bezpośrednio przyległych. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć pokaz ratowania osoby tonącej i udzielania jej pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz sprzętu do ratownictwa wodnego oraz jego praktyczne wykorzystanie. W ramach akcji grajewscy policjanci zorganizowali punkt informacyjny, ukierunkowany na uświadomienie zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą. Ponadto chętni mogli przekonać się jak zmienia się świat osoby nietrzeźwej zakładając alkogole. Te specyficzne okulary, poprzez zniekształcenie obrazu przedstawiły stan nietrzeźwości kierującego samochodem.

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

BRAWO CHŁOPAKI WODNIACY :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.