wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10430 wyświetleń

Dyrektor TBS informuje

Dyrektor TBS informuje

Informacja prezesa Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Grajewie Jerzego Dereszkiewicza w sprawie przebudowy budynku po byłym Gimnazjum Nr 3, w którym zamieszkać ma 30 rodzin:

- Zakończyliśmy już postępowanie przetargowe. Aktualnie czekamy na promesę kredytową, z moich informacji wynika, że powinniśmy ją otrzymać dosłownie na dniach. Prawdopodobny termin rozpoczęcia modernizacji budynku to sierpień br.


e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

I tak to Polska, ba świat cały dowiedział się ... Przed ostatnimi wyborami samorządowymi lepsze rzeczy obiecywali. Fantazja już nie ta, choć ludzie ci sami.

nie idę na wybory,bo i tak Ci sami wystartują czytaj"Towarzystwo Wzajemnej Adoracji i Poklepywania się po pleckach",chyba,że wystrtuje ktoś młody bez skazy i układu

To już nie prezes tylko dyrektor,a czy rada nadzorcza jeszcze istnieje,bo jeśli niema prezesa to jak dalej to funkcjonuje????????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.