piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11925 wyświetleń

Dyrektor TBS informuje

Informacja prezesa Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Grajewie Jerzego Dereszkiewicza w sprawie przebudowy budynku po byłym Gimnazjum Nr 3, w którym zamieszkać ma 30 rodzin:

- Zakończyliśmy już postępowanie przetargowe. Aktualnie czekamy na promesę kredytową, z moich informacji wynika, że powinniśmy ją otrzymać dosłownie na dniach. Prawdopodobny termin rozpoczęcia modernizacji budynku to sierpień br.


e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

I tak to Polska, ba świat cały dowiedział się ... Przed ostatnimi wyborami samorządowymi lepsze rzeczy obiecywali. Fantazja już nie ta, choć ludzie ci sami.

nie idę na wybory,bo i tak Ci sami wystartują czytaj"Towarzystwo Wzajemnej Adoracji i Poklepywania się po pleckach",chyba,że wystrtuje ktoś młody bez skazy i układu

To już nie prezes tylko dyrektor,a czy rada nadzorcza jeszcze istnieje,bo jeśli niema prezesa to jak dalej to funkcjonuje????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.