poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11287 wyświetleń

Duży biust – duży problem

Na stronie www.wp.pl zamieszczono tekst o problemach pań z obfitym biustem  - oto początek tekstu:

Chciałabym mieć takie!” - pociesza cię koleżanka, posiadająca skromną miseczkę.Ty jednak doskonale wiesz, że zmieniłaby zdanie, gdyby tylko przez jeden dzień musiała dźwigać taki ciężar, z jakim ty męczysz się od lat. Dałabyś wszystko, aby choć przez chwilę nie czuć bólu pleców, bez problemu kupić stanik czy założyć obcisły top. Czy jest jakieś wyjście z sytuacji?

Poniżej  fragment "merytorycznej" rozmowy internautówoto kilka komentarzy  internautów:

~Zdeb
Walę sobie konia jak żona siedzi w banku !

~dedek
Pytanie: do czego służą piersi? Odpowiedź : do targania! Autentyk z lekcji biologii.

~Dorota
Mój mąż uwielbia walić mnie w dupę a potem wkłada mi go między wielkie moje cyce czy to jest normalne czy taka tylko moda światowa ?

~malwina

ja mam rozmiar 75 FF a teraz w ciazy 80 H i jakoś mnie nic nie boli nic mi nie dolega, staniki bez problemu na allegro ok 80zł to już bardzo dobry... dla mnie ten arykuł to kłamstwo, aby pocieszyć laski z małymi piersiami.
 

~sp4wners
Duże i jędrne donice to "niebo w gębie" że tak powiem :) (Jednak nie za duże)

 

 Jeden z pierwszych portali internetowy w Polsce, w walce o oglądalność i wpływy z reklam zniża się powoli do roli "brukowca". Jeszcze kilka lat temu komentarze internautów wnosiły coś wartościowego do głównego tekstu. Dziś wpisy czytelników pozostawione bez moderacji zaśmiecają tylko internet!


oto dlaczego wprowadzone są "ograniczenia" na e-Grajewo.plKomentarze (1)

DNO I WODOROSTY.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.