Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 8857 wyświetleń

Dotacja dla Wojewodzina

 Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz Polsko - Amerykańska FundacjaWolności zawiadamiają, iż Komisja Ekspertów programu "RÓWNAĆ SZANSE 2007 " w dniu 27 listopada 2007 roku przyznała Zespołowi Szkół wWojewodzinie dotację na realizację programu :"Znam to, co bliskie i dalekie"  kwotę 7000,00 zł.

Projekt ten napisali Pani Katarzyna Bielińska oraz Kazimierz Szymkuć - nauczyciele ZS w Wojewodzinie.

Projekt będzie polegał na zaprezentowaniu kultury wiejskiej -młodzieży pochodzącej z miasta. W tym celu nasi uczniowie nawiążą kontakt z jedną z warszawskich szkół i zaproszą jej reprezentantów do siebie. Celem projektu jest wzmocnienie poczucia własnej wartości i wzbudzenie dumy z powodu swojego pochodzenia poprzez pogłębienie
wiedzy na temat kultury wiejskiej. Jednocześnie chcielibyśmy kształtować otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań związanych z życiem w mieście. Bezpośredni kontakt z rówieśnikami ze stolicy masłużyć rozwojowi umiejętności interpersonalnych ...

K.Choynowski.

piątek, 21 stycznia 2022

Harmonogram dyżurów aptek (II 2022)

piątek, 21 stycznia 2022

Piękno i siła zamknięte w kadrze

Komentarze (2)

Pozdrowienia dla Pani Bielinskiej:)

Gorące pozdrowienia dla Naszej kochanej Pani Kasi Ołdakowskiej:):) To jest dopieru super Wychowawczyni takiej nie znajdziecie nigdziej indziej!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.