Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10326 wyświetleń

Dobrze się widzi tylko sercem...


      W Zespole Szkół Nr 2 im 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie odbył się cykl imprez charytatywnych pod hasłem: "Dobrze się widzi tylko sercem...":
1. Dyskoteka ANDRZEJKOWA (26 listopada 2009r), podczas której uczniowie brali czynny udział w konkursach z nauk przyrodniczych.
2. Turniej Cunter Strike 1.6, w którym wzięło udział 17 drużyn. Zwycięzcy - drużyna z 1d "GuTki", drugie miejsce zajęła drużyna "Hax2wiN", trzecie - drużyna ".exe*".
3. Imprezy sportowe:
mecz piłki siatkowej rozegrany pomiędzy uczniami i nauczycielam, który... po wielkich zmaganiach wygrali... uczniowie, ale łatwo nie było... :)
"STRZAŁKI na RESZTĘ ŚWIATA" - rozgrywki o tytuł mistrzów w tenisie stołowym. Tytuł, mistrzynie Monika i Ewa Strzałkowskie, obroniły.
4. AUKCJA "TALENTÓW" - aukcja głównie prac artystycznych uczniów szkoły: obrazów, rysunków, poezji itp.  Impreza cieszyła sie wielkim powodzeniem, zapewne dzięki prowadzącym pani Beacie Strzałkowskiej i Kamilowi    Kozak - uczniowi kl.2f.
5. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, prowadzony przez Justynę Akus i Edytę Jaczyńską, uczennice kl. 1ag, na którym można było zakupić drobiazgi na prezenty świąteczne.
6. Koncert kolęd i pieśni świątecznych w wykonaniu Marleny Wojsław, Ani Wojtasik oraz uczniów kl. 3ae i 1b.
Dochód z biletów wstępu na dyskotekę, wpisowych na turniej i imprezy sportowe, aukcji oraz kiermaszu świątecznego wyniósł ok. 500zł. Zostanie on przekazany na potrzeby podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Grajewie.
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji.
Ewa Prokopiuk
(lider Zespołu Nauk Przyrodniczych)

(fot. e-Grajewo.pl)

 

poniedziałek, 26 września 2022

V Festyn Rodzinny

poniedziałek, 26 września 2022

Kreatywna sobota w SP2

Komentarze (1)

co to za przesliczna kobieta w rozowych kolczykach przesliczna nawet nie wiedzialem ze w mojej szkole sie uczy:))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.