sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 10875 wyświetleń

Dobry przykład dla innych

Patrycja Makarewicz ( foto ) – uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Osiągnięcie najwyższego wyniku zawdzięcza ciężkiej pracy i nauczycielkom, które pomagały jej w przygotowaniu się do konkursu.

Wysokie wyniki osiągnęli również uczniowie Mateusz Grochowski - VI d, Tomasz Chojnowski - VI a i Rafał Grajewski ( foto ) - VI b, którzy zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
- Zawsze jak mam okazję to biorę udział w konkursach matematycznych, bo po prostu lubię ten przedmiot. Zadania były dość trudne, nawet takie, których na lekcjach jeszcze nie omawialiśmy – mówi Rafał.

- Byłyśmy pewne, że Patrycja zwycięży. Przed konkursem wraz z nauczycielkami, które ją przygotowywały dużo rozmawiałyśmy jak ukierunkować pracę, żeby uzyskać jak najwięcej. Chłopcy co roku startują w międzynarodowym konkursie matematycznym i dużo osiągają. Jestem dumna z moich uczniów – mówi p. dyrektor SP 4 Halina Muryjas – Rząsa.

e-Grajewo.pl


Komentarze (10)

Uczyłam się z nimi kiedyś ... Ale Patrycja to na serio ... Niezła jest ...

NIe no..Gratulacje!!!! :)

no Peta to spoko i super się uczy

Patrycja jest z VI kl., a nie IV...
Gratulacje mała ;D Wymiatasz ;P

Gratulacje!!! peta :*:)
Jak zwykle wymiatacie ;p

Gratuluje wszystkim jednak klasa VIb odziedziczyła coś po nas ja byłam w tamtym roku w 6 b a oni w 5b graturuje godnie wzieliscie nasza cyfre i nasza literke teraz nie mam wontpliwosci ze sa godni tego co im zostawilismy w spatku GRATULUJE !!!

do *******: A mogę wiedzieć twoje imię? bo ja także uczyłem się w tamtym roku w VI b:)

no no Patrycja, Mateusz i Rafal gratuluje ;) Rafal i Patrycja odziedziczyli talent po byles 6b to sie zgadzam :P gratuluje mlodzi ;* tak 3majcie dalej ;)

Brawo Patyniu! Tak trzymać niestety mnie na to nie stać :)tak się uczysz..i masz na wszystko czas ... Wymiatasz i te konkursy pozdro

za tymi uczniami stoją przecież nauczyciele - dlaczego nikt tego nie zauważył- Pani Dyrektor - wielkie niedopatrzenie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.