piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 4232 wyświetleń

DK8. Obwodnica Suchowoli już się buduje

Od kilku tygodni trwają już prace nad budową obwodnicy Suchowoli. I drogowcy, i urzędnicy są dobrej myśli. Liczą na to, że roboty skończą się w terminie, a droga do użytku zostanie oddana w 2025 roku. I wszystko na to wskazuje, bo prowadzone są jednocześnie na kilku odcinku.

Ta ogromna inwestycja pochłonie blisko 250 mln.

Wybudowanych zostanie 15 km nowej drogi. 

Komentarze (5)

A kiedy Grajewa?

A w Amazonii niszą lasy. Napiszcie jak będą budowali obwodnicę Grajewa. Zarówno Suchowola i Amazonia nic nie ma wspólnego z Grajewem. Chyba, że chodzi Wam wyłącznie o stresowanie Grajewian.

Wstyd dla Portalu piszac o innych miejscowosciach. A miejscowe komentarze sa kasowane. Pytam gdzie w tym wszystkim jest Grajewo. Kiedy doczekamy sie obwodnicy i dworca. Wstyd.

Do grajewiaka: to portal informacyjny, a nie burmistrz miasta. Idź zapytaj u źródła, a nie męczysz bułę. Kolejna sprawa to gdzie i w jakich kierunkach miałaby być ta obwodnica Grajewa? Bo coś mi się wydaje, że ten temat już był mielony i nie ma aż takiej potrzeby aktualnie

Helmut. Kiedy Grajewo otrzyma informacje na Portalu o obwodnicy Grajewa. Bo nawet na stronach Miasta i Powiatu takich informacji nie ma.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.