środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9147 wyświetleń

Czytamy dzieciom - ZSM1

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” 19 stycznia 2005 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbyła się uroczystość przekazania przez dyrektora oddziału PKO BP w Grajewie Alicję Brzostowską ufundowanej przez bank Zespołowi Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie kolekcji książek.

W skład kolekcji weszło 40 arcydzieł literatury XX wieku np: "Imię róży", "Lolita", "Blaszany bębenek", "Mistrz i Małgorzata" czy "Dżuma", które wzbogaciły szkolną bibliotekę.

Podczas uroczystości w krótkim programie artystycznym na temat czytelnictwa zaprezentowali się również uczniowie ZSM nr 1.

Na zakończenie spotkania przedstawiciel władz miasta wręczył oficjalne podziękowania na ręce dyrektor PKO BP.

W ZSM nr 1 akcją kierują R. Latarowska, H. Rokicka.

Kampanię "Cała Polska czyta dzieciom" rozpoczęła 1 czerwca 2001 roku Fundacja "ABCXXI - Program Zdrowia Emocjonalnego" mieszcząca się w Warszawie, której celem jest wspieranie zdrowia emocjonalnego, umysłowego, psychicznego i moralnego dzieci i młodzieży poprzez działania edukacyjne, oświatowe, promocyjne i lobbystyczne.

www.calapolskaczytadzieciom.pl
e-Grajewo.pl


wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (1)

było spoko bo ja tam występowałe jako wieśniak

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.