środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 16831 wyświetleń

Człowiek, któremu się udało

Z Grzegorzem Maciorowskim, właścicielem grajewskiego DUROBEX-u,  o początkach firmy, recepcie na sukces oraz planach na przyszłość rozmawia Adam Mazurek.

- Durobex powstał w 1998 r., proszę krótko opowiedzieć skąd wziął się pomysł na założenie w Grajewie firmy z branży posadzek przemysłowych ?

- W 1991 roku wyjechałem do Grecji do pracy. Po zmianie kilku miejsc zatrudnienia trafiłem do firmy posadzkarskiej. Przez pięć lat ciężko pracowałem, najpierw jako zwykły pracownik, potem zostałem brygadzistą, później powierzono mi funkcję kierowniczą. Wiedziałem, że nie chcę całe życie pracować zagranicą, że moje miejsce jest w kraju. Wówczas pojawił się pomysł, aby wrócić do kraju i spróbować swoich sił w tej branży.  (czytaj cały wywiad)


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

 

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (8)

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ;)

Powodzenia w drodze na rynki Unii Europejskiej.

takich nam mało. gratuluję

Serdeczne GRATULULACJE za osiągnięcie takiej pozycji na rynku, konsekwencji i wytrwałości oraz życzę dalszych sukcesów :)

gratulacje ,jak milo poczytac o takiej mlodej polskiej mlodziezy i ich osiagnieciach.Zycze dalszych sukcesow i osiagniec .

Kup Pan ZAKREM. Może wreszcie zacznie ktoś tam rynkowo zarządzać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.