UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 12666 wyświetleń

CISCO w Zespole Szkół Nr 2


Już od czerwca młodzież Zespołu Szkół Nr 2, szczególnie uczniowie na kierunku Technik Informatyk, będą brali udział w kursach Cisco IT Essentials. IT Essentials PC Hardware and Software jest autoryzowanym szkoleniem przygotowującym do zdawania egzaminu certyfikacyjnego  CompTIA A+. To podstawowy kurs w ofercie programu Cisco Networking Academy, pozwala on na zdobycie praktycznych umiejętności informatycznych umożliwiających zdobycie pracy na stanowiskach pomocniczych, np. asystent help desku. Kursy w programie integrują tradycyjne i nowoczesne metody nauczania takie jak zajęcia z instruktorem, narzędzia multimedialne, zajęcia w pracowni komputerowej, materiały e-learningowe oraz symulatory. 

30.05.2012 r. nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych z Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie, Krzysztof Gutowski i Przemysław Sienkiewicz, zakończyli ścieżkę szkoleniową Cisco i uzyskali tytuł instruktora Cisco IT Essentials. Na szkolenie składały się dwie sesje treningowe w głównej siedzibie Cisco w Warszawie oraz cztery sesje zdalne organizowane za pośrednictwem systemu WebEx. Uzyskane uprawnienia umożliwiają zorganizowanie w szkole Lokalnej Akademii Cisco - Cisco Networking Academy. 

Cisco to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, jedno z największych w branż, zajmujące się produkcją i usługami związanymi z sieciami komputerowymi oraz teleinformatyką, firma ta istnieje na rynku od 1984 roku (http://www.cisco.com/).

fot. ZS nr 2

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (4)

Krzychu będzie prowadzić zajęcia!? ohohoho

Cisco IT Essentials ?? co to ma być ? asystenta help desku ??
Dlaczego nie CCNA albo CCNP, które naprawdę coś daje ? Tylko, że wtedy Panowie nauczyciele też musieliby się ostro podszkolić.

O ,,podszkoleniu,, nauczycieli w tej szkole świadczy corocznie wyższa zdawalność egzaminów zawodowych niż w innych szkołach,a z faktami się nie dyskutuje,zwłaszcza anonimowo ;)))

Fajna sprawa te CISCO,kiedy będą zapisy na kurs?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.