Sport

  • 1 komentarzy
  • 6851 wyświetleń

Ścieżka rowerowa w Prostkach


UKK "PROSTKI" z Cezarym Zamaną na nowo powstającej trasie w Prostkach.

 28 listopada 2015 r. mieliśmy zaszczyt gościć Cezarego Zamnę na pierwszym objeździe nowo powstającej trasy rowerowej w Prostkach. Był to bardzo ciekawy dzień, w którym towarzyszyły nie tylko atrakcje rowerowe ale i aura pogodowa przygotowała nam dodatkowe wrażenia z lekcji koordynacji jak również nauki miękkiego lądowania (gołoledź).

Cezary Zamana wręczył podziękowanie dla Dariuszowi Gajdzińskiemu za osobiste zaangażowanie w projektowaniu, wytyczaniu, oczyszczaniu, znakowaniu i wiele innych działań związanych z realizacją wspaniałych tras rowerowych w Powiecie Ełckim.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom w tym MTB Team Ełk, MTB EŁK- PROSTKI i Uczniowskiemu Klubowi Kolarskiemu "PROSTKI".
Paula Gajdzińska- Supińska

 

niedziela, 5 lutego 2023

MOSiR - ferie z tenisem stołowym

Komentarze (1)

Moje trasy rowerowe pokrywają się tymi wytyczonymi: Grajewo - Ełk przez Prostki i z powrotem. Bardzo ładne okolice. Nie mówię tu o drodze 65 bo nią nie jeżdżę ewentualnie tylko do Prostek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.