piątek, 27 stycznia 2023

Kultura i rozrywka

Ciemnoszyje: zakończenie lata

Pożegnanie lata w Ciemnoszyjach

W dniu 23 sierpnia 2016 roku w Ciemnoszyjach odbyło się radosne pożegnanie lata. Dzieci, młodzież i dorośli pożegnali lato spędzając czas w miłym gronie, na sportowo i edukacyjnie w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły".

Obok mieszkańców wsi Ciemnoszyje w spotkaniu uczestniczyły osoby z innych miejscowości, między innymi z Białaszewa, Sojczyna Borowego, Przechód, Mareckich.

Podczas imprezy odbyły się gry i zabawy integracyjne zorganizowane przez animatorów z Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury.  Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wygłosili pogadankę na temat bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Odbył się pokaz sprzętu ppoż. przygotowany przez jednostkę OSP Ciemnoszyje. Rozegrane zostały mecz piłki nożnej i baseballa. Tradycyjnie spotkanie zakończyło się przy ognisku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację „Pożegnania lata w Ciemnoszyjach”.

Była super atmosfera i zabawa, czego dowodem są dołączone zdjęcia.

czwartek, 26 stycznia 2023

Morsy grają z WOŚP (29.01)

czwartek, 26 stycznia 2023

Wieści ze Szkoły Muzycznej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.