Sport

"Chudnij na zdrowie"

Zakończył się projekt pt.„chudnij na zdrowie”, którego pomysłodawcą i współorganizatorem był Ernest Więch.

Dzięki życzliwości i pomocy dyrektor ZSM nr 1 w Grajewie p. Halinie Wałędze, a także wicedyrektor ZSM nr 1 w Grajewie p. Elżbiecie Wąsik, rozpoczął się z dniem 5.09.2016 r ,a zakończył 22.12.2016 r.

Projekt był skierowany do osób z nadwagą i niedowagą. W projekcie brali udział gimnazjaliści Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Po wstępnej selekcji do projektu „chudnij na zdrowie” zakwalifikowano 33-ech uczniów i uczennic. Gimnazjaliści korzystali z kompletnej oferty Fitness Clubu Ernesto całkowicie bezpłatnie.Każda z osób miała indywidualnie dobierany plany żywieniowy i plan treningowy.

Najważniejszy warunek uczestnictwa był jeden, w ciągu miesiąca masa ciała miała zmniejszyć się o 1 kg u osób z nadwagą i zwiększyć o 1 kg u osób z niedowagą. Uczniowie, którzy nie spełnili tego warunku byli eliminowanie z projektu. Do końca dotrwało 19 osób.I to one spełniły podstawowy warunek projektu „chudnij na zdrowie”. Z grupy szczególnie wróżniły się dwie osoby Karolina Skowrońska,spadek wagi tkanki tłuszczowej o 7,8 kg i Mateusz Zalewski wzrost wagi tkanki mięśniowej o 4,2 kg.

 

poniedziałek, 25 września 2023

ORLĘTA Czyżew - WARMIA Grajewo 3:4

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.