Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10325 wyświetleń

Choinka w ZS 2

Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie tradycyjnie od lat stara się przekazać uczniom, że czas Świąt to nie tylko czas brania, ale także czas obdarowywania innych. W dniu 17 grudnia 2008 odbyło się szereg „choinkowych” imprez, które miały na celu ożywić atmosferę, w której więcej można dać niż oczekiwać.
Pierwszą atrakcją tego dnia była „Gwiazdka Czerwonokrzyska” czyli akcja charytatywna na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Uczniowie sprzedawali własne wypieki i potrawy, drobne upominki i prezenty, a na drugiej przerwie uczennica na klawiszach dała koncert kolęd.

Bożonarodzeniowy czas zakończyliśmy Wigilią Szkolną, która dzięki części liryczno-poetyckiej przeplatanej śpiewem wprowadziła w nastrój świąteczny.
Szkoła przystąpiła do akcji „Choinki Nadziei” organizowanej przez Fundacje ARKA i Lasy Państwowe, w której uczniowie własnoręcznie ozdobami przystroili choinki i rozdają je dla znanych im, samotnych, starszych osób.


Korzystając z okazji całą społeczność szkolna z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy ciepłych i radosnych chwil w gronie rodzinnym, odpoczynku i spokoju ducha oraz pomyślności w roku 2009. 


Foto: K. Gutowski

Komentarze (6)

bardzo ładnie spiewaliscie :)

Wesołych Świąt Kochani

dlaczego nie ma filmiku ??

czemu tak mało zdjec spiewajacych????????????

bylo super spiewy bardzo bardzo ladnie wiersze troszke mogly byc bardziej dopracowane ;)

hehe fajnie było...;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.