środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 11805 wyświetleń

Choinka w ferie

35 dzieci ze świetlicy socjoterapetutcznej przy klubie „Zdrowie i Trzeźwość” oraz 20- stu podopiecznych Ośrodka Kuratorskiego nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Grajewie wzięło udział w corocznej choince zorganizowanej przez obie instytucje.

Integracja, dobra zabawa, resocjalizacja – to główne cele imprezy, która podobnie jak w latach poprzednich odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie. Główną atrakcją dla dzieci i młodzieży był występ zespołu „Kanon”.
Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który ku uciesze zebranych, przybył z  prezentami.   
 
- Co roku przychodzimy na choinkę, dla nas to okazja do świetnej zabawy. Oczywiście zawsze liczymy na prezenty od Mikołaja, fajnie że dostaliśmy tak dużo słodyczy - powiedzieli Konrad Kolator i Daniel Krochmal.     

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (8)

Szacuneczek dla pracowników klubu "Zdrowie i Trzeźwość" za kawał dobrej roboty, którą na co dzień odwalają z tymi dzieciakami. Dobro jest ciche...

To była super choinka. Z niecierpliwością czekam na kolejną. Szczególne podziękowania dla wychowawców z ośrodka a zwłaszcza pani kierownik.

spoko choinka heh spoko ziomki a szczegulnie spoko Pani Katażyna Kochanowska i Pani Marta Kruszyńska heh :P cołusy wsiem :D:D:D:D:D:D narq:*:*:*:*:*

DĘBY CZEMU NIE MA CIĘ NA ŻADNEJ FOTCE????????????

blagam dajcie więcej fot :P:D

Marta Ty wiesz co :)

Wiemy wiemy....:))))

Fajnie sie tam bawiłam tylko zeby wszyscy tanczyli a nie chłopcy se siedzą ale w nastepnym roku moze bendzie lepiej nie bende sie wiecej rozpisywała bo stronki zabraknie :D BUZIACZKI WSZYSTKIM KTURZY TAM BYLI.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.