sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12639 wyświetleń

Centrum BRD w Wąsoszu

     W Gimnazjum w Wąsoszu 30 września 2008 r. zostało otwarte Gminne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego z jednym z celów funkcjonowania jest ułatwienie młodzieży wiejskiej możliwości uzyskania karty rowerowej i motorowerowej.
Uroczystego otwarcia dokonali: Pan  K. Gwiazdowski – poseł RP, Pan  M. Oliferuk  - dyrektor WORD, Pani Alina Jadwiga Wąż  - wizytator Podlaskiego Kuratora Oświaty,  Pan  J. Augustowski  - starosta Powiatu Grajewskiego,  Pan  B. Hirniak  - naczelnik ruch drogowego KPP w Grajewie oraz Wójt Gminy Wąsosz  Pan  Cz. Ołdakowski .
      Po przecięciu wstęgi i poświęceniu pojazdów, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w miasteczku ruchu drogowego. Następnie już w budynku gimnazjum podczas okolicznościowych wystąpień wszyscy szanowni goście mówili o potrzebie przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Podkreślili, iż wiedza, przezorność  i znajomość podstawowych zasad poruszania się po drogach może ich uchronić przed niebezpieczeństwem. Apelowali o rozwagę na drodze i życzyli, by jak najwięcej wyniosły  z funkcjonowania placówki.
Uroczystość uświetnił program artystyczny, w którym gimnazjaliści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i kabaretowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Za pośrednictwem e-Grajewo.pl serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej placówki w celu propagowania wśród młodzieży wiedzy w zakresie BRD.

Organizatorzy

Komentarze (3)

co tam ksiądz robi-na tace zbiera czy co

ksiadz sprzet świecił hehehe

Teraz tylko pogonić wszystkich,kto ma skuter itp. na te kursy,tylko z prawa o ruchu drogowym!!!. I wbić do głów,że każdą zmianę kierunku ruchu sygnalizuje się wcześniej kierunkowskazem po wcześniejszym sprawdzeniu,że można to czynić.Że pojazdami jednośladowymi jeździ się cały rok na światłach i trzeba zachowywać bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego!!!. DOŚĆ TEGO DZIKIEGO ZACHODU

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.