środa, 25 maja 2022

Kultura i rozrywka

Casting do nowego programu

Już w najbliższą sobotę 22 stycznia w Białymstoku odbędzie się precasting do nowego programu Polsatu Must Be The Music - Tylko muzyka. Casting odbędzie  się  w hotelu Gołębiewski(ul Pałacowa 7) w godzinach 9.30 -21.30 (rejestracja od 9.00).

 Uczestnicy powinni przygotować 2 piosenki (utwory) jeden podstawowy i jeden tzw rezerwowy, komisja chętnie słucha również własnych kompozycji. Dolna granica wieku to 6 lat, oczywiście osoby niepełnoletnie powinny pojawić się na castingu ze swoim rodzicem lub opiekunem prawnym.

Program Must be the music. Tylko muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Dlatego szukamy zespołów pop, soul, rock, blues ,folk, metal, wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens. Must be the music -Tylko muzyka jest nowatorski w stosunku do innych talent show, gdyż daje szansę wykonawcy stać się znanym nie tylko w telewizji, ale i w internecie od pierwszych minut programu.


Program poprowadzi Maciek Rock, od czasów Idola kochany przez publiczność Polsatu za humor i profesjonalizm. W jury programu zasiądą znane gwiazdy muzyki, autorytety o wielkiej charyzmie. Jednym z jurorów programu będzie Adam Sztaba, muzyk, który na scenie muzycznej współpracował ze Stingiem, Ditą von Teese czy Michaelem Boltonem. Adam Sztaba to profesjonalizm, klasa i wielki talent.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.