Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 13835 wyświetleń

Caritas Ełk - festyn

III OGÓLNOPOLSKI FESTYN RODZINNY PRZEBIEGŁ POD HASŁEM „BĄDŹMY UCZNIAMI CHRYSTUSA”

EŁK, 31 MAJA – PLAC JANA PAWŁA II


Caritas Diecezji Ełckiej  wraz z  Telewizją Polską oraz Urzędem Miasta w Ełku zorganizowali  III Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Poprzez organizację tej imprezy, organizatorzy pragną  zwrócić uwagę na trudną sytuację dzieci z rodzin najuboższych, dysfunkcyjnych, zaniedbanych materialnie i duchowo. Celem Caritas jest nie tylko niesienie doraźnej pomocy dzieciom (zapomogi, wyprawki szkolne, dofinansowanie obiadów, leczenie), ale uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę solidarności z tą jedną z najsłabszych grup społecznych.


Podczas Festynu dzieci otrzymały prezenty – niespodzianki od Sponsora Głównego - „Biedronki” oraz mogły uczestniczyły w licznych atrakcjach, grach i zabawach w różnych miejscach placu. Mogły także bezpłatnie korzystały z wesołego miasteczka, uczestniczyły w pokazach rycerskich, loteriach i konkursach. Dla wszystkich zgromadzonych gości zaśpiewa zespół "Adonai" z Żytkiejm, a przedszkolaki zaprezentują program "Tanecznym krokiem po Europie".

Galeria zdjęć

Gwiazdami wieczoru po godz. 16.00 byli  Full Power Spirit, Ivan Komarenko, Nazir oraz Rico Sanchez & Gipsy King’s Party.

foto: MJ

Komentarze (8)

czy to jest Ivan Komarenko

Super! I pomyśleć, że w ub.r Ełk gościł światowej sławy- zespół Bad Boys Blue. Teraz 20km od Grajewa pojawił sie tam Rico Sanchez, Ivan Komarenko...Cieszmy sie, że do naszego miasta zawitać moga jedynie Wilki i to zapewne dlatego, ze mamy wika w herbie.

Ewa 20 km to nie wiele można było jechać Ełk jest atrakcyjnym miastem położonym nad pięknym jeziorem to się nie dziw że jest tam tyle fajnych imprez ,a jak zespół Wilki Ci nie odpowiada to zostań w domu.

hehe ten caly Rico Sanchez walil z pleyback'u. niezla pompa z niego byla.

W te wakacje w Ełku zagrają jeszcze:
- Zakopower (23 czerwca - Noc Świętojańska);
- 5 dni później coś dla miłośników szanty: Ryczące Dwudziestki, Okaw Sztorm;
- September (13 lipca);
- Bajm (26 lipca);
- Feel (9 sierpnia);
- Boys (16 sierpnia);
- Jamal, Skazani na sukces, Seabull (23 sierpnia)
Na koniec sezonu ma być także pokaz laserowy. Na wszystkie koncerty oczywiście wjazd za free!!!!

xxx wilki nikomu nie odpowiadają =/ !!!!!!! dno dna

Zdjęcia zamieszczone w galerii w 100-u % odzwierciedlają ten wspaniały klimat cudownej imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka.

Bylam na tej imprezie... Bylo zajefajnie... i napewno bede na kazdej imprezie jaka bedzie w Ełku... Tam jest o wiele fajniej niz w naszym Grajewie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.