Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11340 wyświetleń

Burmistrz Online

Burmistrz K. Waszkiewicz odpowiada na Państwa pytania...


Małemu grajewianinowi-cmentarz
Odp.
-Pan Zakrzewski wykonał żmudną benedyktyńską pracę analizując dokumentację PUK-u i jego ustalenia poczynione z zestawienia dokumentów firmy z inwentaryzacją cmentarza wykonaną na zlecenie Urzędu Miasta pozwoliły na podjęcie dalszych działań;
-wewnętrzna komisja odbyła rozmowy z częścią osób, których bliscy zostali pochowani bez spełnienia wszystkich formalności-nie wszyscy zaproszeni się stawili; dokumenty wytworzone przez komisję przekazano policji, której w niczym to nie ogranicza;
-przekazałem sprawę do zbadania prokuraturze jako organowi niezależnemu i wyposażonemu we wszyskie niezbędne instrumenty prawne, których pozbawiony jest burmistrz i jakiekolwiek powołane przez niego komisje.
W tej chwili pozostaje nam poczekać na ustalenia prokuratury, unikając przedwczesnych komentarzy.

czytaj więcej...

e-Grajewo.pl

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (3)

Panie burmistrzu, nie wiem czy pan pamięta,ale rok temu w kwietniu otrzymał pan skargę na działalność PUK.WIEM BO SAM JĄ PISAŁEM. NO I WTEDY UZNAŁ PAN JĄ ZA BEZZASADNĄ I ODRZUCIŁ. CHODZIŁO O ZAJĘTĄ MOGIŁĘ MOJEJ BABCI, KTÓRA NIE MOGŁA ZOSTAĆ POCHOWANA TAM GDZIE CHCIAŁA, GDYŻ W TYM MIEJSCU(wykupiona działka) ZNALEZIONO 50CM POD ZIEMIĄ TRUMNE O KTÓREJ NIKT W PUK-u nie wiedział.Do tej pory nie potrofiono ustalić kto tam leży. dopiero po interwencji prasy zajął się pan tą sprawą i podjął kroki w celu jej wyjaśnienia. DLATEGO PYTAM DLACZEGO NIE ZAJĄŁ SIĘ PAN TYM WCZEŚNIEJ, TYLKO ODRZUCIŁ SKARGĘ,BYĆ MOŻE MAJĄC NADZIEJE,ŻE SPRAWA PRZYCICHNIE, JEDNAK TAK SIĘ NIE STAŁO.NIE WIEM CZY TEN KOMENTARZ ZOSTANIE ZAMIESZCZONY,JEDNAK TO CO TU NAPISAŁEM JEST PRAWDĄIMYŚLE ŻĘ E-GRAJEWO NIE JEST POWIĄŻANE Z UM I ZAMIEŚCI TEN KOMENTARZ.

Nareszcie jakiś KON-kret, nasuwa się pytanie kto za tym stoi, kto czerpał korzyści i z KIM się DZIE - lił.

a kto to "dołuje" 50 cm pod powierzchnią ziemi. Na fachu grabarskim się nie znam ale jakieś 150 czy 180 cm to głębokość przyzwoita. Czy to nie grozi zatruciu ujęć wody?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.