piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 3473 wyświetleń

Burmistrz kolejny raz spotkał się z mieszkańcami Grajewa

W odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców, 20 listopada, odbyło się kolejne spotkanie plenerowe z Burmistrzem Dariuszem Latarowskim. Włodarz zorganizował je na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Sienkiewicza.


Najważniejszym tematem dzisiejszych rozmów był brak chodników na osiedlu. Zgromadzeni wskazali to jako priorytet. Burmistrz zgodził się z
mieszkańcami, że jest to niezbędna inwestycja i zadeklarował podjęcie kroków na początku przyszłego roku. Ponadto mieszkańcy apelowali m.in o oznakowanie progu zwalniającego na ul. Grunwaldzkiej, zgłosili zapotrzebowanie na większą ilość koszy na śmieci czy też konieczność powstania przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Książęcej. Zgromadzonych interesowały także przyszłość jeziora Brajmura czy szanse na budowę sygnalizacji świetlnej na głównych drogach w mieście. Mieszkańcy podziękowali również za zagospodarowanie terenu przy placu zabaw przy ul. Pęzy.

 

Spotkanie plenerowe burmistrza z mieszkańcami (14.11)

UM Grajewo

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (12)

Nie było chodników nie ma i nie będzie tu nie ma radnych na których zależy burmistrzowi.

Brawo tylko tak dalej .
Coraz ładniej Grajewo wyglada.

Dla uściślenia: na tzw. Piaskach nie ma NAWET JEDNEGO kosza na śmieci. Plac zabaw, o którym wspomniano w artykule, jest bardzo zaniedbany, niemalże całkowicie zarośniety. A wiśienką na torcie jest to, że ulica Sienkiewicza, czyli dojazd do jednego z najbardziej strategicznych zakładów w mieście, każdej zimy przejezdna tylko dlatego, że śnieg jest rozjeżdżony przez ciężkie maszyny ze ZWiK.

Zapraszamy burmistrza w ulewy niech przejdzie się po ulicy tylko proszę nie zapomnieć o kaloszach lub niee najlepiej to przejedz się Pan swoim samochodem po tych wertepach.
A radny ?? Nawet tu nie mieszka, Piotrek do domu !

Ha ha. Tyle było szumu przed spotkaniem a jak przyszło co do czego to gdzie Ci wszyscy mieszkańcy? Z ul. Wilczewo widzę 2. A co z resztą? Każdy mądry pisać anonimowe komentarze? Okręg 1 ma kilku radnych -gdzie oni są?

Po prostu trzeba to zgłaszać, czy zwrócić uwagę. Grajewo rozbudowuje się bardzo szybko i służby nie nadażaja z utrzymaniem i rozbudowa. To na pewno tylko kwestia czasu, BĘDZIE DOBRZE.

Dziwne trochę, że przez cztery lata mieszkańcy albo nie prosili radnego o pomoc, albo on tak ich słuchał. Jeżeli to drugie, to radny do wymiany.

W polach porobione są ulice i przy nich chodniki ,komu one służą? jak tam nie ma domów ,a na starych osiedlach chodników nie ma i nigdy ich nie było,a i ulice niektóre pozal się Boże ,także do dzieła panie burmistrzu,a tak na marginesie grunwaldzka to ma radnego wogole?

Ciekawe o czym na tych spotkaniach rozmawiano. Chyba tak samo jak na sesjach Rady Miasta.

Zadał bym Burmistrzowi tylko jedno pytanie : Dlaczego Grajewo kurczy się jak starowinka przed śmiercią?

Na początek to Pan Burmistrz może chciałby się przyjrzeć nawierzchniom drogowym na ul. Konstytucji, Krasiciego etc ? Dziury i łatanie woła o pomstę do nieba.

Lolmen tak ma radnego który nie mieszka w tym okręgu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.