wtorek, 19 marca 2024

• 5365 wyświetleń

Brązowe medale zapaśników MOSiR Grajewo

W dniach 5-6 listopada w małej hali Tauron Areny Kraków odbył się 30 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy kadetów i młodzików w stylu klasycznym - Memoriał Władysława Bajorka.

Rywalizowało w nim 186 zawodników z 26 klubów z Polski, Czech i Ukrainy. Klub z Grajewa reprezentowało trzech zawodników. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Tym bardziej cieszy fakt, że wywalczyliśmy 2 brązowe medale.

W kategorii wiekowej młodzik zawodnicy: Alan Szreder w kategorii wagowej 48kg i Paweł Tutaj kategoria wagowa 52kg, zajęli trzecie miejsca. W grupie wiekowej kadetów na piątym miejscu uplasował się Kacper Zawistowski w kategorii wagowej 55kg.