niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 8100 wyświetleń

Brąz Oskara Czyżewskiego

 Puchar Polski Juniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym odbył się w Wałbrzychu w dniach 13- 14.11.2015r. W zawodach wzięło udział 119 zawodników z 38 klubów z Polski oraz reprezentanci Ukrainy i Holandii. Brązowy medal dla Grajewa zdobył Oskar Czyżewski w kategorii wagowej 84 kg. Nasz zawodnik po wygraniu walk  eliminacyjnych w półfinale spotkał się z reprezentantem Ukrainy i musiał uznać wyższość rywala z za wschodniej granicy.

 W walce o trzecie miejsce spotkał się z zawodnikiem z Poznania, pewnie wygrywając przed czasem przez przewagę techniczną. Jako ciekawostkę można dodać, że Oskar jak i jego brat bliźniak Alan w związku z rozpoczęciem nauki na Politechnice Poznańskiej od stycznia 2016 roku reprezentować będą barwy klubu sportowego Sobieski Poznań.

 Oskar i Alan są medalistami zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych i tu należą im się słowa podziękowania za promocję przez wiele lat naszego miasta i województwa. Medal zdobyty w tym pucharze był ostatnim w barwach klubu sportowego MOSiR Grajewo. Oskar właśnie rozpoczął walkę  o udział w Mistrzostwach Europy Juniorów, które w czerwcu odbędą się w Rumunii oraz Mistrzostwach Świata Juniorów we Francji w sierpniu 2016 roku. Życzymy powodzenia i realizacji zamierzonych planów.

 

Gratulacje i podziękowania!

fot. 1 i 2 - Oskar Czyżewski z prawej
fot. 3 - Oskar z tatą - trenerem i bratem Alanem
fot. 4 - Oskar z lewej
fot. 5 - Oskar na podium (brąz)
fot. 6 - Czyżewscy: Grzegorz (tata, trener), Oskar, Alan

 

środa, 22 maja 2024

Grajewo. ZERÓWKA CUP 2024!

Komentarze (10)

Gratulacje i powodzenia czyżyki!

Wielkie gratulacje i serdeczne pozdrowienia!!!

To są nasze chłopaki :) Jeszcze o Nich usłyszymy.
Dzięki!!

szkoda tylko że wielkie pieniądze pakuje się w warmie a na talenty już nie starcza

dobra robota powoczenia życze

Tak, właśnie nie starcza na takie talenty; nic, i tak długo startowali od nas - jako grajewianie.
Mogli już dawno wyjechać, mieliby o wiele więcej, kluby o nich zabiegały, jednak widać że nie zależało im na kasie i jak najdłużej mogli Grajewo promowali.
Naprawdę należą się podziękowania!
Nie mówiąc już o rodzicach, kto ma dziecko, które coś trenuje, czy się inaczej udziela to wie o czym mówię - same dowozy, przejazdy, ubrać trzeba, nie wyślesz do ludzi jak sierotę przecież itd.

Powodzenia, trzeba trzymać kciuki, porządni faceci!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.