niedziela, 17 października 2021

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 14321 wyświetleń

Bierzmowanie w "MBNP"

Bierzmowanie w
Dnia 06.05.2011 r. JE Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży parafii MBNP w Grajewie. Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło ok. 100. młodych parafian, którzy już od kilku miesięcy uczestniczyli w spotkaniach i nabożeństwach przygotowujących ich do tej ważnej chwili.

Komentarze (11)

gdzie zdjęcia ?

Super sprawa. Niby sie narzekało na te przymusowe chodzenie do kosciola , jednak... Jednak juz mi tego brakuje .. Tych ludzi....

super uroczystosc

szkoda mi z wami się rozstawać:(

Będzie mi brakowało tych spotkań, tych zartów. :)

ks. Andrzej jest baaaaardzo fajny ;d

Ja to och nie będe pisała duzo bo mi tipsy się spiłują ach ... W piątek zamknięta kosmetyczka i co ja zrobie ach jak chociasz 1 dzien nie mam makijazu to mdleje pije tylko zeczy z francji mam co che i kiedy chce a wy co macie biezmowanie ,to angelika ładne imie bo moje he he he ;D.

nie zgadzam się że był fany ksiąc A

lla, nie musisz wcale się z nimi rozstawać,,, nic nie stoi na przeszkodzie , abyś zaprosiła tych na , których ci zależy na oazę i w każdy piątek możecie się w kościółku spotykać , tylko zachęć pozostałych :)) i bedzie miło i wesolutko i wogle extra:))

Dorota dlaczego się nie zgadzasz? żal ks. Andrzej mega jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do " Dorota J" naucz się pisać to raz a dwa Ks. Andrzej nie musi być dla Ciebie fajny. Każdy ma swoje zdanie :) On miał za zadanie Was przygotować a nie głaskać po główce :) bo na pewno stąd Twoje przeciwne zdanie :)

Pozdrowienia dla animatorów i wszystkich bierzmowanych :*

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.