Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11049 wyświetleń

Bezrobocie ciągle w dół

W listopadzie br. stopa bezrobocia w Polsce wyniosła 14,8 proc. - podał w czwartek Główny Urząd Statystyczny. W listopadzie 2005 roku stopa ta wyniosła jeszcze 17,3 proc. Bezrobocie choć powoli, ale systematycznie spada także w powiecie grajewskim.

W styczniu br. stopa bezrobocia w powiecie wynosiła 24,7 proc., w maju - 23,6 proc., natomiast już październiku - 23,1 proc. Jeśli trend spadkowy utrzyma się dalej, 2006 rok zamknie się bezrobociem poniżej 23 pkt proc. Mimo spadku, powiat grajewski to wciąż miejsce o najwyższej stopie bezrobocia w województwie podlaskim. Według danych na koniec listopada w powiecie bez pracy pozostają 4546 osoby. Aktualnie najwięcej ofert pracy jest dla sprzedawców w sklepach spożywczych.

Sonda: Co jest główną przyczyną spadku bezrobocia w powiecie grajewskim ?
 
e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

wyjazdy za granice

sonda czyli domysły.

staże fałszują statystykę...............

nikt listy nie podpisuje i maleje

Jeszcze 4500 ludzi musi wyjechać i wszyscy będą mieli pracę!!!!

jasne ze wyjazdy za granice nie ma innych opcji

każdy kto chce pracować to pracuje a Urząd pracy jest zbędny

Hm artykuł prawie jak przemówienie prezydenta,kraj jest w coraz lepszej kondycji a bezrobocie spada.Wstyd zamieszczać cos takiego.Pozdro z Anglii.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.