wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

"Beemką" w pole

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak i Wydziału Zabezpieczenia Działań odzyskali dwa samochody marki BMW skradzione w Andorze. Łączna szacunkowa wartość pojazdów to 135 tys. zł.

Wczoraj, 23 czerwca, na terenie powiatu suwalskiego, funkcjonariusze Straży Granicznej wytypowali do kontroli dwa auta marki BMW jadące w kierunku granicy z Litwą. Na widok mundurowych obaj kierowcy gwałtownie zawrócili. Funkcjonariusze ruszyli za uciekającymi pojazdami, informując jednocześnie o zaistniałej sytuacji współdziałający patrol. Przed kolejną blokadą drogi kierowcy skręcili w pole porośnięte wysoką trawą, gdzie porzucili auta.  

Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że oba samochody zostały skradzione dwa dni wcześniej na terytorium Andory. Szacunkowa wartość BMW 330 D z 2010 roku wynosi 65 tys. zł., natomiast BMW 750 z 2006 roku 70 tys. zł. Ponadto polskie tablice rejestracyjne widniejące na obu autach okazały się również kradzione.

Prowadzone są działania mające na celu ujęcie kierowców. - informuje podlaski oddział Straży Granicznej

 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.