poniedziałek, 25 października 2021

Kultura i rozrywka

"Barbie Talent Show"

 Konkurs wokalny „Barbie™ Talent Show” w Grajewie

W niedzielę, 10 października odbyło się  przesłuchania konkursowe „Barbie™ Talent Show”.


Castingi obędą się łącznie w ponad 500 placówkach w całej Polsce we wrześniu i październiku. Spośród wszystkich uczestniczek wyłonione zostaną trzy najlepiej śpiewające dziewczynki w wieku 3-10 lat. Zwyciężczynie przejdą szkolenie wokalne w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Utalentowane finalistki w listopadzie br. nagrają piosenkę konkursową „Bądź kim chcesz” i teledysk, który wyemitowany zostanie w telewizjach dziecięcych. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ideą programu „Barbie™ Talent Show” – Zostań gwiazdą Barbie™ jest promowanie młodych talentów i wspieranie realizacji dziecięcych marzeń. Castingi zostaną zorganizowane na terenie całego kraju, tak by mogły wziąć w nich udział mieszkanki zarówno wsi i małych miasteczek, jak i dużych miast wojewódzkich. Przesłuchania odbędą się w 500 placówkach, w domach kultury, szkołach podstawowych i przedszkolach, w terminie 01.09 – 17.10.2010. Wszystkie dzieci wykonają piosenkę „Bądź kim chcesz”, stworzoną specjalnie na potrzeby konkursu. Swoim przesłaniem kampania nawiązuje do linii lalek Barbie™ „I Can Be™ – Bądź kim chcesz”, które umożliwiają dziewczynkom wcielenie się w różne postaci i odgrywanie ról z dorosłego życia.

 

Miejski Dom Kultury w Grajewie (ul. Wojska Polskiego 20)

 


poniedziałek, 25 października 2021

Karaoke w Piecuchu (30.10)

poniedziałek, 25 października 2021

"Przy kawie i muzyce" - 23.10.2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.