Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12795 wyświetleń

Apelacja od wyroku

W dniu 10.05.2012r., o godz. 9.00 na sali nr IV odbędzie się sprawa, w której Sąd Okręgowy w Łomży skazał Grzegorza L. na karę 25 lat pozbawienia wolności za to, że w dniu 4.05.2011r. w Grajewie działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia swojej żony, uderzył ją co najmniej 27 – krotnie nożem (...) co doprowadziło do jej śmierci.

Apelację od wyroku złożył obrońca oskarżonego zarzucając naruszenie przepisów postępowania poprzez dowolną ocenę zebranego materiału dowodowego oraz rażącą niewspółmierność kary i wniósł o uchylenie zaskarżonego wyroku i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania Sądowi I instancji, ewentualnie zmianę wyroku poprzez wymierzenie oskarżonemu kary 15 lat pozbawienia wolności.


W sprawie wyłączono w całości jawność rozprawy od momentu przystąpienia przez oskarżonego do składania wyjaśnień.

Sąd Okręgowy w Łomży zezwolił przedstawicielom mediów na dokonywanie za pomocą aparatury utrwaleń obrazu i dźwięku z przebiegu rozprawy w części jawnej z zastrzeżeniem, że nie można ujawniać pełnych danych personalnych oskarżonego oraz jego twarzy.

Komentarze (8)

ja bym tez go zabiła tak samo jak on zone zabił nozem niech gnije takich ludzi to nie załowac

na krzesło i po co utrzymywac takiego zwyrodnialca za naszepodatki

A po co zabijać, takiego jednego zawieźć na Śląsk do kopalni na przodek dać mu kilof łopatę i niech dyma cały dzień a na koniec szychty niech sam zapcha wagoniki z węglem i styknie mu 12 latek. Jak przeżyje to będzie OK i sobie koleś dorobi

mam nadzieje że teraz dostanie dożywocie.

szok. dozywocie
i tyle

rażąca niewspółmierność kary.... dożywocie powinno raczej być. mam nadzieję że zgnije w więzieniu.

człowiek jest winny ale po co na nim jescze psy wieszać.

jeśli zmiana wyroku, to tylko na DOŻYWOCIE!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.