czwartek, 7 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 14 komentarzy
  • 9847 wyświetleń

Aktywy bibliotek w SP4

W Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie odbyło się spotkanie związane z wymianą doświadczeń w zakresie edukacji czytelniczej i medialnej dzieci i młodzieży. Jego inicjatorkami były panie pracujące w bibliotece "Czwórki": Lilla Pietrzykowska, Ewa Czaplicka i Iwona Bożena Bukrejewska.

Na spotkanie 3 listopada br. przybyli m.in. Radosław Wszędyrówny z Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Łomży, przedstawicielki Oddziału Dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej i Pedagogicznej w Grajewie, przedstawiciele władz miejskich, dyrektorzy szkół grajewskich, księża oraz członkowie aktywów bibliotecznych z terenu naszego miasta z opiekunami: SP 1, GP 1, SP 2, SP 4, GP 3, ZSS.

Podczas uroczystości v-ce burmistrz miasta Grajewo W. Remfeld oraz dyr. szkoły H. Muryjas - Rząsa wręczyli nagrody laureatom szkolnego konkursu dla uczniów klas szóstych "Bajka, którą opowiadała lub czytała mi babcia, mama, ..." (foto3). Jego zwyciężczynią została Justyna Lenda z klasy VI a SP nr4.
Można było wysłuchać referatu R. Wszędyrównego "Rola i funkcja biblioteki szkolnej w systemie oświaty" (foto4). Zaznaczył On, że duży wkład w godzenie świata książki z innymi atrakcjami, czekającymi na dzieci i młodzież ma personel biblioteczny, który obecnie ma większe możliwości, kiedy w bibliotekach jest dostęp do internetu.

Nastąpiła również autoprezentacja form działalności w bibliotekach (foto1,5,6,8).
Część artystyczną "Obudź w sobie pasję czytania" przedstawili uczniowie SP 4. Bardzo obrazowo zaprezentowali oni walkę we współczesnym świecie książki z komputerem czy kasetą wideo. Morał mówił o tym, że jeśli tylko się chce można pogodzić używanie cudów techniki i jakże wspaniale pobudzające np. wyobraźnię czytanie książek. Występy taneczno - wokalne uczniów przygotowały J. Laszczkowska, E. Mieczkowska i A. Maleszewska. W roli prowadzących wystapili L. Pietrzykowska i W. J. Koniecko

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (14)

spotkanie bardzo udane, dziękujemy za zaproszenie

fanieee spoko było na tym spodkaniu udało się naprawde nie kłame !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

świetny pomysł,super organizacja(jak zwykle zresztą),dzieci muszą znac wartoś c czytania.tylko pogratulowac dzieciom i paniom bibliotekarkom

było bardzo udanie i ciekawie !!!

spotkanie bylu bardzo udane mozna bylo rowniez sie wiele nauczyc i zaczerpnac pomyslow na prace w szkolnej bibilitece (oby bylo wiecje takich spotkan)

Moim zdaniem przedstawienie te było najładniejszym przedstawieniem w Szkole Podstawowej nr 4 , świetny pomysł, super zabawa!!!!!!! Przez to spotkanie zrozmiałam, że warto czytać książki!!! NAPRAWDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem przedstawienie te było najładniejszym przedstawieniem w Szkole Podstawowej nr 4 , świetny pomysł, super zabawa!!!!!!! Przez to spotkanie zrozmiałam, że warto czytać książki!!! NAPRAWDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

BYŁO NAPRAWDĘ SUPER!!!!!!!!!!!

Dzieci z dwójki i czwórki zaprezentowały się świetnie, szkoda tylko że jedynka dała taką plamę.

Super przedstawienie!!!!! Szkoła czwórka wypadła najlepiej!!!!Spodziewam się takich więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tu dużo mówić !!!
BYŁO SUPER !

lepiej byscie czyms sie zajeli a nie jakies beznadziejne spotkania a dupa tam i tak dziewczyny z jedynki byly sliczne

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.