Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 12885 wyświetleń

Aktywna młodzież gimnazjum nr 2


Młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju przedsięwzięciach.

Biorą oni udział w podniosłych uroczystościach, jak "Marsz Sybiru”, który odbył się w Białymstoku 7 września, czy rocznicowe obchody bitwy 9 PSK AK z Niemcami w rejonie Osowe Grzędy - 8 września br.

Uczniowie udzielają się społecznie, m.in. podczas Festynu zorganizowanego z Tesco młodzi ludzie pakowali kupione przez klientów marketu rzeczy, a zebrane środki przeznaczono na biwak integracyjny z młodzieżą ze szkoły specjalnej. Biwak odbywał się w dn. 14 -15.09. w YC "Arcus” w Rajgrodzie. Pod koniec września grupa nastolatków pomagała też w organizacji Olimpiady Przedszkolaków na grajewskim stadionie.

Udało się też wyjechać na koncert Stachurskiego w Łomży. Tu podziękowania należą się nadleśniczemu Nadleśnictwa Rajgród M. Podleckiemu, który ufundował bilety. Pozwoliło to na wspólną, integracyjną podróż 17 uczniom i opiekunom.
zobacz też:
- Sobotnia zabawa z Tesco

- Olimpiada PrzedszkolakówKomentarze (2)

Super :) Jak fajnie zobaczyć Pana Artura Kłosa, byłego wychowawcę z 06-09' rocznik :) Pozdrowionka

rocznicowe obchody bitwy 9 PSK AK z Niemcami w rejonie Osowe Grzędy - 8 września br.
tych niemcow ROZSTRZELAĆ!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.