Sport

Akademia Piłkarska Warmii

Od 12 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej w Grajewie dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia tworzonej grupy dziewcząt Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo.

Powołana do życia decyzją Zarządu Klubu Akademia rozszerzyła tym samym swój zakres działania. Wciąż prowadzimy nabór do zespołu, w którym trenuje już kilkanaście  dziewczynek z rocznika 2003 i młodszych. Opiekunem tworzonej grupy jest Paweł Górski - zawodnik III-ligowego zespołu WARMII Grajewo posiadający niezbędne kwalifikacje instruktorskie.

Wciąż trwają zapisy do formowanej grupy, które przyjmujemy pod numerami telefonów:
539 966 001 lub 513 420 376 (Paweł Górski - opiekun grupy) oraz pod adresem e-mail: akademia-warmia@wp.pl


Zapraszamy Rodziców i dziewczynki zainteresowane podjęciem treningów w naszej szkółce na spotkania naborowe, które odbędą się w piątek 11 kwietnia o godz. 18.00 oraz w środę 16 kwietnia o godz. 16.00 w sali gimnastycznej ZSM nr 1 przy ul. Szkolnej.


Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo obecnie prowadzi zajęcia dla przeszło 100 dzieci z terenu naszego miasta i okolic. Grupy wiekowe dla chłopców podzielone są na następujące roczniki:

- ORLIKI (urodzeni w 2003 i 2004 roku) – trener Kamil Randzio

- ŻAKI (urodzeni w 2005 i 2006 roku) – trener Jarosław Turowski

- ŻACZKI (urodzeni w 2007 i 2008 roku) – trener Daniel Tuzinowski

Zajęcia dla obu starszych grup odbywają się od początku kwietnia trzy razy w tygodniu. Żaczki trenują dwukrotnie. Dwa zespoły z grupy Orlików i dwa z grupy Żaków naszego Klubu już w maju wezmą udział w ligowych turniejach w swoich kategoriach wiekowych organizowanych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej.

 Janusz Szumowski
http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 

wtorek, 21 marca 2023

Warmia. Klęska na inaugurację!

wtorek, 21 marca 2023

II Wiosenny Turniej Szachowy 2023

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.