Wicemistrzowie U-11

aktualizacja: 2021-01-27 23:00:01     nr wiadomości: 44687     przeczytano: 1992     Ilość komentarzy komentarze: 1
23 stycznia, w Suwałkach rozegrany został Finał wojewódzki Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U-11.
 
W turnieju udział wzięło 8 najlepszych zespołów z województwa podlaskiego: NAREW CHOROSZCZ, POGOŃ ŁAPY, WIGRY SUWAŁKI, JUNIOR BIAŁYSTOK, HATTRICK BIAŁYSTOK, OLIMPIA ZAMBRÓW, ORZEŁ SIEMIATYCZE, ORAZ WARMIA GRAJEWO.

Turniej podzielony był na dwie grupy, z których 2 najlepsze ekipy awansowały do półfinałów, aby wyłonić najlepszą drużynę.

Wyniki Turnieju:

GRUPA A

I miejsce – WIGRY SUWAŁKI 7pkt.

II miejsce – HATTRICK BIAŁYSTOK 7pkt.

III miejsce – ORZEŁ SIEMIATYCZE 3pkt.

IV miejsce – NAREW CHOROSZCZ 0pkt.

 
GRUPA B

I miejsce – JUNIOR BIAŁYSTOK 5pkt.
II miejsce – WARMIA GRAJEWO 5pkt.
III miejsce – OLIMPIA ZAMBRÓW 4pkt.

IV miejsce – POGOŃ ŁAPY 1pkt.
 
PÓŁFINAŁY:
WARMIA GRAJEWO – WIGRY SUWAŁKI (1:0)
HATTRICK BIAŁYSTOK – JUNIOR BIAŁYSTOK (2:1)
 
MECZ O 3 MIEJSCE:
JUNIOR BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI (1:2)
FINAŁ:
HATTRICK BIAŁYSTOK – WARMIA GRAJEWO (2:0)
Zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską WARMIA Grajewo zasługują na olbrzymie uznanie  zdobywając WICEMISTRZOSTWO województwa podlaskiego. Najlepszym bramkarzem turnieju był Zawodnik Warmii - KRYSTIAN KWIESIELEWICZ. Trenerem drużyny rocznika 2010 jest  Pan Paweł Górski.
„Jestem dumny mogąc uczestniczyć w turnieju i być częścią tej drużyny, chociaż udało nam się osiągnąć super wynik, to jednak łezka po finale była w moim oku,że mieliśmy tak ogromną szansę na zwycięstwo całego turnieju. Trzeba wyciągać wnioski i dalej ciężko pracować. Gratuluję moim chłopakom,
za równo tym którzy pojechali ze mną na ten turniej, jak i tym którzy zostali w domach. Również dziękuję rodzicom i kibicom, którzy oglądali mecze
na żywo i trzymali za Nas kciuki” - trener Paweł Górski.
 
GRATULACJE!

Najlepszy trener brawo
Napisał: Kicpic dodano: 2021-01-28 00:40:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.