poniedziałek, 22 lipca 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10688 wyświetleń

„Majówka na trzeźwo”

Rydzewo, dnia 11 kwietnia 2008r

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Rydzewie serdecznie zaprasza na festyn połączony z turniejem „MAJÓWKA NA TRZEŹWO” w kategorii szkół podstawowych gminy Rajgród.
Uroczystość odbędzie się 21 maja 2008r w Szkole Podstawowej w Rydzewie. Do dnia 30 kwietnia 2008r prosimy o telefoniczne zgłoszenie swojego udziału w turnieju (tel.: 0-86-273-41-76 lub 0-693-36-78-72). Na zakończenie majówki będzie zorganizowane ognisko. Organizatorzy zapewniają kiełbaski i pieczywo uczestnikom turnieju.

NIESPODZIANKA
Przy sprzyjających warunkach pogodowych zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Świata w Rzucie Podkową oraz w Biegu przez Tunel.

Regulamin ( doc)

Patron medialny e-Grajewo.pl

 

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (2)

Regulamin powinien byc jednoznacznie skonstruowany. Tak, żeby wszyscy w sposób jednolity, nie budzący wątpliwosci, go zrozumieli. Co to znaczy ostateczna interpretacja ?.......! Oby nie -"sąd sądem, a sprawiedliwośc musi byc po naszej stronie..."

Po co ten komentarz. Większość regulaminów ma takie zastrzeżenie. Stawia to przed organizatorem poważne zadanie aby nie trzeba było nikomu tłumaczyć tego regulaminu. W całej imprezie chodzi o to aby wszyscy dobrze się bawili. "Czytelnika" zapraszam do naszej szkoły w dniu turnieju. Będzie mógł sam się sprawdzić w przynajmniej dwóch konkurencjach. Zapewniam nie są łatwe, a mogą dostarczyć wiele emocji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.