Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 3040 wyświetleń

54 osoby próbowały nielegalnie przekroczyć granicę

Ostatniej doby granicę polsko-białoruską próbowały nielegalnie przekroczyć 54 osoby - poinformowała w sobotę Straż Graniczna.

 

Funkcjonariusze z PSG zatrzymali grupę 31 mężczyzn, obywateli Iranu. Na odcinku PSG Czeremcha i PSG Michałowo służby Białorusi uszkadzały concertinę, rzucały szklanymi butelkami, kamieniami i kłodami drewna w polskie patrole. 

 

Policja podaje, że od początku kryzysu migracyjnego policjanci zatrzymali 346 tzw. kurierów nielegalnych imigrantów, czyli osób podejrzanych o ich transport z obszaru przygranicznego w głąb Polski lub za zachodnią granicę. Osobom tym stawiane są zarzuty pomocnictwa przy nielegalnym przekraczaniu granicy z Białorusią. 

Komentarze (15)

Zapraszam do Polski. Wszak my jesteśmy krajem "gościnnym". Iran, Syria też naszym uchodźcom w czasie II wojny pomagali. Do tej pory w Iranie żyją nasi rodacy.

Kazik, a kto ci zabrania przyjąć do swego mieszkania uchodżców.

Jarek, pioswski rzad zabrania, za nielegalne przetrzymywanie uchodzcow przewidziane sa kary nie wiedziales o tym ?

Kazik: Zapraszaj do siebie do domu na nie do Polski. Ja sobie nie życzę, abyś kogokolwiek w moim imieniu do mnie zapraszał.

Choop: Skoro jak mówisz pisowski rząd zabrania, to chyba ta riposta nie do Jarka tylko do Kazika? Nie uważasz? Może troszkę pomyśl nieco, zanim się odezwiesz? Po drugie, zabrania-nie zabrania, to kto mu zabroni gości przyjąć?

Niech przyjeżdżają ale nie z kamieniami i kijami w ręku.

Tak tylko Iran i Syria w czasie II wojny była pod okupacją przepraszam protektoratem Wielkie Brytanii i jako tacy mieli gówno do gadania względem polityki Brytyjczyków, a tym przydali się Polacy do obrony pól naftowych.

stachu58, zapoznaj sie z prawem i potem dopiero zacznij sie wypowiadac logicznie i rzeczowo.
Pomyslales? Wiesz lepiej ? To uzasadnij swoje racje !
Ci ludzie przez takiach jak wy i wasz rzad wasnie nie sa nazywani goscmi,tylko ciapatymi brudasami, terorrystami, kozoje,,,mi , nierobami nielegalmymi emigrantami- nie wiedziales o tym ? Co mowi pisowskie prawo na temat przetrzymywania nielegalnych emigrantow- intruzow i jakie wiaza sie z tym konsekwencje??

obserwator, gdzie sie tych bzdur naczytales? Rzad iranski wydal zezwolenie na azyl dla Polakow , glownie dzieci (ok 250 tys.) podczas II Wojny Swiatowej , a brytjyczycy nie maja z tym nic wspolnego !
Moze jeszcze napiszesz, ze alianci wyzolili nasz kraj spod okupanta niemieckiego- bo przeciez to to brzmi haniebnie , ze dokonala tego czynu Armia Czerwona !

stachu58, zapoznaj sie z prawem i potem dopiero zacznij sie wypowiadac logicznie i rzeczowo.
Pomyslales? Wiesz lepiej ? To uzasadnij swoje racje !
Ci ludzie przez takiach jak wy i wasz rzad wasnie nie sa nazywani goscmi,tylko ciapatymi brudasami, terorrystami, kozoje,,,mi , nierobami nielegalmymi emigrantami- nie wiedziales o tym ? Co mowi pisowskie prawo na temat przetrzymywania nielegalnych emigrantow- intruzow i jakie wiaza sie z tym konsekwencje??

Do obserwator, taaak glownie polskie dzieci przyjete przez Iran w czasie okupacji przydaly sie do "obrony pól naftowych" !

Choop: Tak przejrzałem te twoje "artykuły" i myślę sobie, że nie da się tobie wytłumaczyć jak to piszesz, logicznie i rzeczowo, no bo sorry ale piszesz coś o znajomości prawa, przyklejasz innym etykiety, od innych chcesz logiki i konkretów a sam walisz ogólnikami i na oślep. Jesteś po prostu trollem, trollikiem ;)

stefanek, jestem pod wrazeniem twoich "inteligentnych" wywodow. "stefanek", dziekuje ci za przejrzanie moich "artykulow" i za szczegolnie "madra" ich analize ,ktorej dokonal tak wielki"eskpert"- czuje sie zaszczycony. Kto to tu pisze o znajomsci prawa? To ja wlasnie stawiam to pytanie do medrcow tobie (jak sadze ) podobnych, podkreslajac , to jasno w jednym ze zdan w mojej wypowiedzi , akcetnujac to dwoma pytajnikami- czytac nie umiesz ze zrozumieniem - analityku ???? Zadnych etykiet nikomu nie przyklejam., wiec nie wiem ,co chcesz wyrazic tym swoim frazesem, nie dajac zadnego uzasadnienia.To ty piszesz idiotycznymi ogolnikami i nie popierasz nic arumentami swojej ,zeby moc dowiesc swoich racji ! Czy na tym opierasz swoja wiedze, ze wysuwasz jakis aluzje ,a pozniej swoje idiotyzmy konczysz prowkacyjnymi epitetami !
W twoich ; powtorze jeszcze raz -prowkacjynych bredniach nie ma najmnieszych objawow myslenia, a w powyzszym temacie nie masz widocznie nic madrego do przekazania i dlatego piszesz bdzury niczym ie poparte na temat jakis "etykiet " i "znajomosci prawa". Poza tym nie przypominam sobie bym skierowal do ciebie ktorakolwiek z moich wypowiedzi- wiec nie rob tyle wrzasku i zamieszania, bo i tak nic nowego procz bezmyslnego "trollowania" nie spolodziles tutaj !

Do stefanek, prosimy o wytlumaczenie, tak swietnie ci to idzie... a moze i moja wypowiez przeanalizujesz i cos dotrollujesz?
Piszesz do "Choopa" , ze, cytuje... "i myślę sobie, że nie da się tobie wytłumaczyć ..."- bla bla bla- koniec cytatu. Ty przeciez temu biednemu "Choop-u" nie probowales nic tlumaczyc , a z gory zakladasz jak wielki mysliciel i analityk, ze sie nie da?- na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?
Zapraszam wielkiego analityka i esperta od trollowania do dalszej dyskusji w temacie!

Komentarz "Do stefanek"- nie jest moim komentarzem ! To jakis glupi zart !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.