poniedziałek, 25 października 2021

Kultura i rozrywka

1. urodziny marketu "Społem"

1. urodziny marketu

1 września 2010 r. market PSS "Społem" przy ul. Strażackiej w Grajewie świętował swoje I urodziny.

Z tej okazji grajewska spóldzielnia przygotowała wiele atrakcji dla klientów. W uroczystej scenerii sklepu rozdawano słodkie upominki. Przed budynkiem rozstawiono parasol, pod którym odbywało się deszczowe grillowanie. Można było przysiąść przy stolikach, zjeść kiełbaskę, wypić pyszną kawę lub herbatę oraz spróbować wspaniałych ciast.

Żółte balony, rozdawane milusińskim, dzielnie przebijały szarość, zasnutego chmurami nieba, radośnie rozświetlały deszczową aurę, jak i oblicza zmierzających do szkół i przedszkoli maluchów. O godz. 17-ej uroczyście zapalono świeczki i podzielono urodzinowy tort. Ogłoszono również nazwiska siedmiu laureatów, biorących udział w konkursie na nazwę MARKETU, po czym wręczono im kosze ze smakołykami.

To jedna z siedmu placówek PSS Społem, które działają na terenie miasta. Codziennie około 5 tysięcy klientów dokonuje w nich zakupów. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i przygotowuje do zawodu sprzedawcy wielu uczniów. Jest laureatem nagród m.in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu, Super Firma. W życiu placówek i uroczystościach chętnie uczestniczy Prezes Zarządu Barbara Sulewska, znając osobiście klientów od wielu lat można powiedzieć, że wspólnie tworzą dużą rodzinę, pod nowoczesnym szyldem i w myśl idei Społem!

Klientów, jak zapowiada Pani Prezes czeka jeszcze akcja wyboru i nadania imienia placówce. Padają propozycje t.j. "Mietek", "Ewa" i inne. Bratnie sklepy już działające z nazwą to "Wiktor" przy ul. Targowej oraz "Andrzej" na os. Południe (od ul. Konstytucji 3 Maja).


"Społem" w Grajewie serdecznie dziękuje swoim klientom za zaufanie jakim obdarzyli placówkę przy ul. Strażackiej oraz za stworzenie dobrosąsiedzkich relacji z załogą MARKETU.


fot. e-Grajewo.pl
Gratulujemy, w imieniu własnym i czytelników życzymy sukcesów.

poniedziałek, 25 października 2021

Karaoke w Piecuchu (30.10)

poniedziałek, 25 października 2021

"Przy kawie i muzyce" - 23.10.2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.