piątek, 8 grudnia 2023

Zimne mieszkanie na parterze

Czy w waszych mieszkaniach na parterze też jest tak zimno ? Najbardziej ciągnie od piwnicy, podłogi są zimne. W niektórych blokach w piwnicach nie jest tak zimno a u nas temperatura jak na dworze.. Czy można coś z tym zrobić?

Ja ocieplilem pralnie i koszt poniosłem 1000zl i nie odczuwam ze jest cieplej,moim zdaniem tylko polepszy komfort cieplny poprzez podłogowe ogrzewanie i to tylko widzę takie rozwiazanie zimna.

Zrobić izolację podłogi - np. podkład dać pod wykładzinę/panele.

zejść do piwnicy i od spodu styropianem ocieplić

A muszę to robić na własną rękę czy spółdzielnia powinna tym się zająć ?

To podkręć grzanie będzie cieplej

Do mieszkańca, spółdzielnia to może ci zrobić ale, awanturę że zawracasz im głowę, to jest tak że, na wysokości 1m od podłogi , ma być odpowiednia temperatura, w tej chwili nie pamiętam ile, gdzieś to znajdziesz, jak jest mniejsza wtedy możesz coś dalej robić ale to nie takie proste, znając życie spółdzielnia oleje tą sprawę i ciebie.

CHętnie zamienie IV piętro na parter,może ktoś ,coś,,

TBS to nie spółdzielnia

A u mnie na 4-tym piętrze niedogrzane mieszkanie, bo ciągle zapowietrzone grzejniki. Zapowietrzone, bo tak myślę - pompa ustawiona na minimum i ciśnienie wody jest za słabe aby wydmuchać powietrze z ostatniego piętra, ciągle tylko chlupie w tych grzejnikach.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.