Marsz papieski w Grajewie

Ktoś wie, czy odbędzie się w Grajewie 2.04 i o której godzinie Marsz ku czci i pamięci dobrego imienia JP2?

Nie wierze. To sie dzieje naprawde? Gdzie ja zyje

W tym samym czasie co marsz ku czci ofiar pedofili wyrządzonej przez osoby duchowne.

A faktycznie był niewinny i taki święty? Czy na takiego tylko jego kreowali? Miał i zalety i wady. Lepiej skupmy się na Osobie Chrystusa i Jego nauce. Bo to powinien być każdego chrześcijanina wzór do naśladowania.

Ludzie toć to parodia ten marsz. Kościół zawsze był winien tych spraw.

Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.... Ferdku, czy mówi Ci to coś?

Wchodzisz na egrajewo gdzie jest informacja o marszu w wiadomościach i głupio się pytasz czy ktoś wie ...

Już w latach 2000 widziałem dokument na Planete o JP2. Byłem zszokowany bo obraz tam przedstawiony kompletnie nie grał z tym co mówiono o nim w naszym kraju. 1. Obwiniali go za laicyzację Europy zachodniej, za jego czasów dynamika była największa. 2. Stosunek do autokratów w Ameryce południowej. JP2 był całkowitym przeciwnikiem komunizmu i niestety nie potrafił uznać że prawicowe rządy np Pinocheta były zbrodnicze. Był nawet filmik jak na pielgrzymce wspierał reżim, publika go wygwizdała a jedyne co miał do powiedzenia to Silenzio. 3 Sprawa pedofilii i zbrodnii kościoła np w Irlandii to już jest omawiane. Oczywiście można wymienić także dobre strony jak np zbliżenie z innymi wyznaniami jak judaizmem czy wymuszenie na polskich hierarchach poparcia za wstąpieniem polski do UE. Jednak to wszystko sprawia że postać JP2 nie była jednowymiarowa jak ciągle próbuje nam się wmówić.

...marsz w niedzielę 2.04 o godz, 19 sprzed kościoła Trójcy Sw. ulicami do kościoła św, Jana Pawła ..

To marsz pisowski a nie papieski.
Znowu zwietrzyli polityczne złoto. Nie tak dawno bronili kościołów których nikt nie atakował, teraz papieża po jednym filmie.
Papieża bronić nie trzeba, sam w ostatnich słowach prosił o wybaczenie wiedząc że Instytucja kościoła jest po prostu zdeprawowana.

To jest jakas komedia

a kiedy będzie marsz za ofiary pedofilii ?

Masowej psychozy ciag dalszy !

elkaa jak już coś to o ok. 20.30 ;)

Gdyby kościół był niewinny to otworzyłby archiwa udostępnił wszystkim ukazałaby się prawda każdy by się rozliczył z każdym i nikt do nikogo by nie miał ale kościół doskonale wie że jest winny i to nie tylko pedofile a także innych przestępstw

Joanno, gdybym nie zadał tego pytania w sobotę wieczorem, to redakcja zapewne nigdy by nie ogłosiła godziny rozpoczęcia marszu? Ciekawe dlaczego ?

a kiedy będzie marsz za ludzi, którzy zostali dotknięci pedofilią w KK ?

Podobnie jak niektórzy z Was, z niecierpliwością czekam na marsz w intencji osób dotkniętych pedofilią w kościele katolickich. Z przyjemnością wezmę w nim udział

Ubaw po pachy . Anonimy czekają na marsz, który ktoś( bo oni są zbyt leniwi) zorganizuje... Do roboty!!! Naprawdę ciekawi mnie , kto będzie w nim uczestniczył. Może e Grajewo zrobi o was fotoreportaż.

Widziałem tenarsz. I pytam. Po co ten cyrk ? Czy Polska wyjdzie w końcu z epoki kamienia ? Czy stanie się w końcu cywilizowanym, nowoczesnym krajem ? A ci starsi panowie w tych czarnych rycerskich strojach zdziecinieli chyba na starość. Obudźcie się ludzie i zacznijcie normalnie żyć.

Moim zdaniem to komuna powrócić na rok,zwłaszcza 50 lata,Balcerowicz też na rok.Młodzi by posmakowali komuny i inne zdanie by mieli o całej Polsce

Marki masz rację. Na papieża powołują się ci, co mają dużo za uszami. Wyczuli temat, żeby wywołać owczy pęd. Gdyby nie pisowcy nakręcający spiralę nienawiści, o tej audycji wszyscy by juź zapomnieli.

Nie będzie marszu przeciwko pedofilii w kościele katolickim, bo najpierw by musiały być marsze przeciwko pedofilii w środowisku, nauczycieli, celebrytów (aktorów, piosenkarzy, ...), dziennikarzy, polityków,... .

Było pięknie , wspólna modlitwa zbliża społeczeństwo . Dziękuje organizatorom oraz paniom które pięknie śpiewały oraz wszystkim uczestnikom marszu papieskiego. Nagłośnienie było super, wszystko było dobrze słychać.

Homo sapiens, po co czekasz sam zorganizuj ten marsz! Jeśli jesteś pewien swoich poglądów to walcz ze złem!!!

Skąd was tylu jest bezbożnicy czemu wszędzie szukacie dziury w całym

@homo sapiens. Zamiast siedziec przed kompem i pukac nosem w klawiature, ze nikt nie organizuje jakiegos pochodu. To ty badz jeszcze bardziej "sapiens" i skrzyknij podobnych do ciebie "sapiens" i do dziela. Ulice sa wolne, macie przestrzen, a nie czekaj na innych. Ala i miszmasz juz sie grzeja.

ferdek - takie rzeczy ogłaszają w kościele. Czy e-grajewo jest do tego zobowiązane? Przez kogo?

Lepiej organizować marsz ku czci wynaturzeń . To jest teraz cool.

Byłem, piękne przeżycie,tylu wspaniałych ludzi nie może się mylić, cieszę się że mogłem tam być

dla Jarosława jeszcze marsz zorganizujcie

Edek 84 - wynaturzen bezkarnych wsrod kleru nie brakuje- zdejmij klapki z oczu i zaloz na nogi, moze przejrzysz na oczy !

Edek 84 ; pedofilow bezkarnych w kieckach masz ma mysli ?
/

Chętnie wezmę udział w marszu przeciwko pedofilom. Niezależnie od branży.

Byłam było pięknie .Dla katolika to wzruszające przeżycie a wszystko to za sprawą kapłanów którzy nie pozostają obojętni w obronie dobra. A ci co tak plują na księży czy chociaż raz sie za nich pomodlili?

Większość pedofili to bliscy i znajomi ofiar. Od nich strzeżcie dzieci. Do Kościoła i tak nie chodzicie, to tam im nic nie grozi.

Politycy i hierarchowie kościelni niby organizują marsze w obronie dobrego imienia papieża, a sami nawet nie uszanowali ostatniej woli papieża dotyczącej m.in. pochówku, czy stawiania pomników.
Naszych biskupów zmarły Jan Paweł II raczej nie obchodzi tak bardzo jak ich własny żywy byt rajski tu na ziemi, tej ziemi, w postaci pałaców, służby na skinienie, limuzyn z szoferami, szykownych sukien, oryginalnej biżuterii, no i prezentów tych złotych a skromnych zarazem.

Krystyna, czy np. ks. Janik , ks. Jankowski i biskup Weslolowski byli wedlug ciebie spokrewnieni ze swoimi ofiarami ??

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.