Czarny dym z kominów

Prezes powiedział, że można palić wszystkim, ale Polak nie dosłyszał, że nie oponami. Po zmroku naprawdę trudno wyjść na zewnątrz z powodu zadymienia. Może by tak miasto zainwestowało w drona z czujnikami. Szybko by się zwrócił.

To nie tylko koszt drona , operator drona musi przejsc szkolenie i zdac egzamin. Do tego w miastach ,w ktorych sa te drone jest straz miejska ,ktora ma specjalne uprawnienia , dzieki ktorym moze wejsc do danego domu i wypisac mandat. Strazy miejskiej nie mamy , nie sadze aby policja chciala chodzic po domach i sprawdzac kto czym pali.

od wielu lat jest to samo tak więc nie pisz że w tym roku jest nadzwyczajnie!

Dostaniesz maseczki antysmogowe Nie przejmuj sie

Po zmroku to się siedzi w domu a nie chodzi po mieście przygód szukać a jak komuś przeszkadza to maseczkę zakładaj

Straż miejska mogłaby wejść do domu...ale tylko kur...swojego. Nie mamy obowiązku nikogo wpuszczać na posesję bez nakazu.

Teraz to jeszcze nic nadzwyczajnego, zobaczysz co będzie jak temperatury spadną sporo poniżej zera... Przy obecnych cenach opału nikogo nie powinno dziwić palenie w piecach "wszystkim"...

Po zmroku to się siedzi w domu

Jest zimno opał bardzo drogi wiec ludzie palą i będą palić czy mogą ( wątpię aby były to opony) po prostu wszystkie śmieci, plastik, ciuchy itp. Wcale się nie dziwie bo jest zimno. Gdybym mieszkała w domu gdzie jest piec i musiałabym w nim palić tez bym paliła wszystkim czy się da jak bym nie miała na tak drogi Wegiel !!!!! Będzie jeszcze gorzej , wszystko drożeje z dnia na dzień .Ludzie będą kraść ! Oto nasza kochana Polska !

Do Palacz lub raka płuc

Po tej zimie będziemy koneserami smogu. Będziemy rozróżniać płytę wiórową ZPW Grajewo z nutą opony z Dębicy lub paneli podłogowych z Sokółki z aromatem butelki Zbyszko 3 Cytryny. Co innego zrobić niż zbić to w czarny humor.

W Polsce niestety tak jest, że poziom wynagrodzeń przekłada się na to czym się pali w piecu. Ludzi zwyczajnie nie stać na życie ekologiczne, więc palą czym popadnie. A tak zasadniczo jak ktoś by chciał walczyć o czyste powietrze, to może zacząć od protestów w Moskwie, tam nie widziałem jeszcze żadnego ekologa.

kkkkk dlaczego w Moskwie? Moskwa nie stanowi prawa na terenie Grajewa, a że nasze rządy niewiele robiły aby uniezależnić się od kamienia i gazu to chyba wpierw trzeba protestować w Warszawie. Zdumiewająca jest łatwość z jaką szydzimy z tych którzy chcą walczyć o swoje prawa, w tym przypadku czyste powietrze.

A co zrobi ta Warszawa ?? zakaże palić w piecach, zakaże jeździć starym samochodem ?? Wszystkie te nakazy i zakazy będą powodowały wzrost cen wszystkiego i obniżenie stopy życia dla większości ludzi.

Adolf ,w miastach gdzie sa straznicy miejscy dostaja oni specjalne upowaznienia wydane przez burmistrza lub prezydenta miasta i maja prawo wejsc do domu i sprawdzic czym palisz i jest to zgodne z prawem.

Od kilku lat dym jest ,i będzie niestety.

kkkkk to po co nam taka władza co nic nie może i nie umie? Jak nic nie potrafią i nie mogą to po co się pchają do brania odpowiedzialności? Po co komunę obaliliśmy skoro nadal Moskwa decyduje co się w takim Grajewie dzieje?

Gościu ty wiesz ile teraz tona węgla kosztuje nie każdego stać na takie rarytasy tym bardziej, że teraz stało się to dobrem luksusowym dzięki pis. Bo to właśnie pis pozamykał kopalnie w naszym kraju. Jarosław powiedział wyraźnie można palić wszystkim oprócz opon

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.